pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

НА САМОМ ДЕЛЕ

Уволить работника, не прошедшего испытательный срок, можно лишь в период его действия. Здесь все очевидно. Но иногда, с честью выдержав нелегкий экзамен и проработав в компании достаточно длительное время, специалист оказывается перед неизбежностью увольнения. И это при том, что его профессиональные навыки ни у кого не вызывают сомнения. Причины? Как правило, их бывает минимум две. Официальная, озвученная работодателем, и реальная, по которой вас увольняют.

• докладніше

Таке бажане підвищення

 Чому ми прагнемо підвищеня? Дехто з підвищених осіб, навіть не здогадувався про таку можливість, а дехто - мріяв, щоб це сталося, вже давно

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Декілька слів про емоційний інтелект


Таке нове поняття, як емоційний інтелект, сьогодні, все більше з’являється у вимогах вакансій до шукачів. При цьому, дуже мало людей розуміють, про що йдеться мова насправді та здатні навішувати на EQ невірні та стереотипні «ярлики».

Дуже часто, «фахівці» розмірковують над тим, що важливіше для успішного просунення кар’єрними сходами та максимально ефективної праці – EQ чи IQ? Таке розподілення зовсім невірно, так, як емоційний інтелект не протистоїть рівню інтелекту розуму, а є гармонічним поєднанням IQ та емоційних здібностей людини.

Також, невірною є думка про те, що рівень EQ – здібність, що ми отримуємо при народженні. Як і IQ, емоційний інтелект здатен бути розвинутим протягом життя. Для цього, навіть, існують спеціальні форми тренувань.

Невірна думка й про те, що емоційний інтелект не здатен допомогти вдалому будівництву бізнесу. Навпаки, лідери із високим рівнем EQ виявляються найбільш успішними у зрівнянні з тими, хто володіє тільки високим IQ, при низьких показниках інтелекту емоційного.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту