pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как повысить свою квалификацию без затрат

 Квалификация без затрат чаще всего основывается на самообучении, саморазвитии, ведь специалист должен самостоятельно без лишних затрат подобрать себе ресурсы для этих целей. Где искать ресурсы для саморазвития и повышения квалификации и как выбрать подходящий?

• докладніше

Что делать, когда не хочется работать

 Апатия к работе -чувство, с которым рано или поздно сталкивается любой работник. Даже у человека с высокой мотивацией случаются такие настроения. Сложнее всего в таких ситуациях настроить себя на работу. Если у вас случился приступ апатии, то не стоит доводить себя до депрессии, чувства рабочей разбалансировки. Необходимо срочно разбираться с такими ситуациями и состояниями. Что делать, когда не хочется работать?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Декілька слів про емоційний інтелект


Таке нове поняття, як емоційний інтелект, сьогодні, все більше з’являється у вимогах вакансій до шукачів. При цьому, дуже мало людей розуміють, про що йдеться мова насправді та здатні навішувати на EQ невірні та стереотипні «ярлики».

Дуже часто, «фахівці» розмірковують над тим, що важливіше для успішного просунення кар’єрними сходами та максимально ефективної праці – EQ чи IQ? Таке розподілення зовсім невірно, так, як емоційний інтелект не протистоїть рівню інтелекту розуму, а є гармонічним поєднанням IQ та емоційних здібностей людини.

Також, невірною є думка про те, що рівень EQ – здібність, що ми отримуємо при народженні. Як і IQ, емоційний інтелект здатен бути розвинутим протягом життя. Для цього, навіть, існують спеціальні форми тренувань.

Невірна думка й про те, що емоційний інтелект не здатен допомогти вдалому будівництву бізнесу. Навпаки, лідери із високим рівнем EQ виявляються найбільш успішними у зрівнянні з тими, хто володіє тільки високим IQ, при низьких показниках інтелекту емоційного.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту