pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Свій серед своїх: як прискорити адаптацію у новому колективі

 Якщо, керівництво намагається заохочувати колектив до корпоративного єднання, не зволікайте та приймайте участь в усіх тимбілдінгових процесах.

• докладніше

"Мрія остарбайтера", де на нього не чекатимуть

 "Звичайні" остарбайтери, які є основною масою приїжджих робітників з країн – не членів ЄС в Австрії не потрібні

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Хочете опанувати ІТ-спеціальність? Отримайте підтримку від уряду


 Йдеться саме про фінансову підтримку. Про таке рішення розповів Денис Шмигаль під час одного з останніх засідань Кабінету Міністрів. Бюджет програми чималий – 10 мільярдів гривень на рік, а підтримку урядовці планують надавати як українцям, так і українським стартапам. І якщо ви маєте ідею створення високотехнологічного стартапу, який має на меті впроваджувати в життя інноваційні технології – зверніть увагу на фінансову підтримку, яку зобов’язується надавати український уряд.

Розповімо про цю ініціативу трохи докладніше. Якщо ви маєте ідею для успішного стартапу, вам потрібно чимало грошей для його розвитку, пошуку та найму співробітників, підготовку тестової моделі та стартове фінансування. Окрім цього, такою ініціативою глава уряду надіється мотивувати українців залишатися в країні, не виїжджати за кордон і будувати технологічний бізнес тут. Також Денис Шмигаль зазначив, що чимало компаній в Україні зіткнулися з дефіцитом кадрів. Щоб покрити їхні потреби в ІТ-спеціалістах, потрібно близько 60 тис. людей. Тож українці, які бажають ввійти в ІТ-сферу на позицію «джуніора», мають можливість отримати грант на навчання. Йдеться не лише про технічних спеціалістів та розробників – компаніям потрібні дизайнери та тестувальники, інші професії зі сфери ІТ. Грант можна витратити на навчання на ІТ-курсах, адже чимало людей, які прагнуть опанувати професію розробника, не мають фінансової можливості сплачувати чималі гроші за кількамісячне навчання. Суми навчання різні, але навіть 8-10-12 тисяч для багатьох людей у наш час – це непід’ємна сума.
Безперечно, український уряд таким чином намагається зацікавити громадян України перспективною та високооплачуваною професією. Окрім достойної зарплати і фінансової стабільності, ІТ-спеціалісти сплачують чималі податки. Мабуть, зайве пояснювати, наскільки це питання є важливим для нашої країни в умовах повномасштабного вторгнення росії. Чим більше зароблятимуть самі українці, тим впевненішими вони почуватимуться у власній країні. Та й можливості для допомоги власній армії та силам територіальної оборони збільшуються в рази. Одна річ – отримувати зарплату в розмірі 10-12 тис. гривень і жити від «получки до получки», а інша річ – мати змогу нормально задонатити ЗСУ і не перейматися тим, що в останній тиждень місяця доведеться підзатягнути пояс. Окрім усього вищепереліченого, навчитися програмувати чи робити дизайн сайту – це саме по собі цікаве і захоплююче заняття.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту