pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Обратная связь

• докладніше

Смена руководства и как ее пережить

 Практически каждому специалисту посчастливилось попадать на смену руководства в компании. Это может быть смена директора компании или смена руководителя отдела. Смена руководства в компании редко когда проходит без смены целевого корпоративного направления или особенностей руководства коллективом. Одним словом, нужно время, чтобы приспособиться к новому порядку и правилам. Как пережить смену руководства и как вести себя, чтобы пережить смену директора с минимальным потерями, читайте далее в статье.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Правильний старт" на новій роботі


Прийшов, побачив й переміг – досить частий результат співбесіди, до якої готувався кандидат на вакансію. При цьому, перші справжні випробування, нова робота пропонує нам з перших днів на незнайомому робочому місці та серед геть нового колективу.

До такого складно підготуватися, оскільки, навіть, знайомі робочі процеси на новому місці, як правило, мають безліч певних «тонкощів», для опанування яких, звичайно, потрібен час.

У випадку, коли цей час припадає на час випробувального терміну, досить складно одразу діяти «гармонійно» та не скоювати помилок, досада від яких може тягнути за собою й помилки нові.

Тому, для найбільш гармонійного здолання випробувального терміну, скористуйтеся рекомендаціями від фахівців та тренерів, що розуміються на ефективному використовуванні робочого часу. Це, також, допоможе й самому новачку зберегти сили та уникнути швидкого вигоряння від ситуації із підвищеним рівнем стресу.

Розумійте, «що від вас очікують»

Так, перш за все вам треба чітко розуміти, які функції вже ваші на всі 100%, а де від вас очікують наполегливого вивчання особистостей місцевого робочого процесу.

Скоригувавши це із безпосереднім керівником, ви зрозумієте й свій майбутній план дій. Розподіляючи правильно зусилля та робочий час, ви зможете максимально без помилок, як виконувати свою роботу, так й вивчати те, що потрібно знати на новому місці.

«Розумний максимум»

У цей час, не вагайтеся та покажіть себе з кращого боку. Звичайно, як що ви просто «схованка вмінь», не викладайте усі ваші «карти» одразу, залишаючи те, чим можна дозовано та приємно дивувати керівництво.

В інших випадках, краще стартувати максимально, звичайно, розуміючи доречність такої ініціативи та свої сили для виконання взятих обов’язків.

«Контрольований бій»

Битися та сваритися, жодного разу не треба, але поведінка новачка у цей час, має нагадувати тактику бійця єдиноборств: завжди на чеку та контролювання витрат сил, щоб не видихнутися раніше «гонгу».

Форс-мажор

Наприклад, та сама хвороба, доволі частий та неприємний перебіг обставин під час випробувального терміну. Якщо, ви встигли проявити себе або, навіть, зовсім «не встигли», відвідавши нове робоче місце всього кілька разів – не треба відчаюватися.

Пропонуйте та, якщо це доречно, навіть вимагайте продовження терміну випробування на той час, що ви хворіли. Краще при цьому, також, й дати розуміти керівнику, що така раптова хворобливість не притаманна вам завжди. Не треба залишати нового роботодавця з думкою, що на ваше здоров’я він не може покластися.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту