pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Лікарняні по-новому: в Україні з 1 вересня може запрацювати нова система

 Щодо змін, то в першу чергу, новий законопроект пропонує внесення змін до розмірів оплати «днів тимчасової непрацездатності»

• докладніше

Зростання прожиткового мінімуму обумовило збільшення пенсій

 Незабаром, пенсіонерам країни перерахують пенсії ще раз

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шукаємо роботу в інтернеті – біржі фрилансу і не тільки


 Для багатьох українців, які втратили роботу під час війни, фриланс може стати справжнім спасінням. Давайте з’ясуємо, на яких фриланс-майданчиках шукати замовлення, якщо ви втратили робоче місце внаслідок російсько-української війни.

Звичайно, вам доведеться користуватися комп’ютером чи ноутбуком. Якщо у вас немає комп’ютерної техніки – втратили під час переселення, приміром – вам потрібно придбати чи позичити у когось бодай на перший час ноутбук, ПК чи планшет.
Професій, які можуть іти у фриланс, чимало: окрім ІТ-спеціальностей, назвемо передусім професії перекладача, консультанта, юриста, дизайнера, вчителя, копірайтера, таргетолога, бухгалтера, фотографа, музиканта, рекрутера і багато, багато інших професій. А якщо ви добре опанували якусь робітничу професію – приміром, ви чудовий сантехнік чи будівельник – ноутбук та вихід в інтернет теж знадобиться. Тільки уявіть собі: ви «кидаєте» оголошення в усі місцеві групи (на ФБ, інстаграмі, вайбері та телеграмі), що вмієте професійно виконувати будівельні чи сантехнічні роботи, і покупець на ваш товар обов’язково знайдеться. А там головне – тільки зачепитися. Виконали добре і якісно перше замовлення, а вдячний клієнт уже розповів про вас друзям та знайомим, дав ваші контакти, щоб у випадку чогось зверталися до вас. Тому якщо хтось недооцінює силу інтернету та силу соцмереж – просто випробуйте вищенаведену пораду, і самі переконаєтеся в її правдивості та доцільності.
Звичайно, можна спробувати щастя на фриланс-майданчиках. Як на наших, українських, так і на закордонних. Але на закордонних біржах на зразок «Freelancer» та «Upwork» потрібно володіти англійською, щоб ви могли контактувати з іноземними клієнтами. Але це хороша додаткова мотивація, щоб нарешті взятися за свою англійську (якщо ви досі цього не зробили з усім відомих причин – лінощі і так званий «брак часу», коли на важливі справи його не вистачає, але на несуттєві речі – гм, як не дивно, вистачає).
Словом, за достатнього рівня бажання та мотивації можна і англійську за 1-2 місяці суттєво підтягнути, і знайти своє місце на біржах фрилансу. Насправді все залежить від вашого рівня мотивації – тобто наскільки сильно ви цього бажаєте? Наскільки сильно ви бажаєте змінити своє життя і почати заробляти більше? Сподіваємося, ця стаття підштовхне ваші думки та роздуми в правильне русло.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту