pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

IT-бум у Кабінеті міністрів України

 Усім бажаючим спробувати себе у роботі від якої залежить безпека праці уряду країни, треба надіслати електронного листа із заявкою та власним резюме

• докладніше

Гендерна рівність і бізнес – поміркуємо на цю тему?

 Жінки, які займаються підприємництвом, які активно розвивають власний бізнес – в наш час це стає нормою. Активні і цілеспрямовані бізнесвумен поступово руйнують стереотипи, пов’язані з образом успішного підприємця, який донедавна відводився виключно чоловікам.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Нова Пошта створює нові робочі місця


    Нова Пошта – нові робочі місця. І не абиякі, а на сучасному автоматизованому сортувальному терміналі, який розташується біля міжнародного аеропорту Бориспіль. Про це повідомила прес-служба компанії тринадцятого жовтня.

    В Україні потужнішого сортувального терміналу немає. Надсучасний термінал здатен обробляти до 100 тис. посилок на годину, що вдвічі більше пропускної здатності Київського інноваційного терміналу. Автоматизовані лінії закуплені в провідних європейських компаній у цьому напрямку: нідерландської компанії Vanderlande та литовської Equinox. До речі, дрібний вантаж вагою до 2 кг буде сортуватися без використання людської праці.
    Всього планується створити 300 робочих місць. Компанія запевняє, що для майбутніх працівників цього терміналу буде забезпечене розвезення після роботи, харчування та медстраховка. Пандемія коронавірусу теж наклала свій відбиток на організацію робочого процесу – всередині терміналу будуть функціонувати камери спостереження за температурою та фізичним станом працівників (при вході та виході з приміщення).
    Що цікаво, на території терміналу «знайдуть собі місце» сортувальна станція для відправлення міжнародних посилок та злітно-посадкова смуга для дронів. Одночасно на терміналі зможуть перебувати 220 вантажних автомобілів. Передові технології світової поштової логістики передбачають навіть такі інноваційні речі, як «Smart pack», система «розумного» завантаження контейнерів посилками.
    Будівництво такого терміналу – необхідний крок, адже одним з найважливіших пріоритетів у роботі Нової Пошти є швидка доставка товару в будь-який куточок України. Компанія щороку доставляє мільйони посилок своїм клієнтам, тому без інвестицій в сортувальну інфраструктуру не обійтися. А якщо точніше – за минулий 2020-й рік компанія надала послуги 8 млн. клієнтам, надіславши у сукупній кількості більше 327 млн. посилок (Укрпошта, наздоганяй!).
  Отже, кого приваблює робота в Новій Пошті з використанням найсучаснішого обладнання – поцікавтеся в представників компанії стосовно працевлаштування вже зараз. Будівництво минатиме в три етапи, і перший етап запуску відбудеться ще до кінця 2022 року. Принаймні, так обіцяють в прес-службі компанії. Тож часу для того, щоб підготувати усі документи, пройти вакцинацію та бути готовим до роботи – достатньо.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту