pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Хто отримує зарплатню завбільшки ніж 55 000 грн

 Внесення поправок, які передбачені реформами повинно врегулювати таку ситуацію

• докладніше

Риси працівників, які дратують роботодавців найбільше

 Безумовно, кожен начальник має свою думку щодо того, яким повинен бути ідеальний підлеглий. І кожен з них буде готовий закрити очі на якісь дрібні порушення з боку працівників. Але риси працівників дратують роботодавців найбільше? Давайте з’ясуємо, бо це важливо знати особливо молодим людям, які поки що навчаються і тільки планують іти на свою першу роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Дружба з успішнішими і багатшими, ніж ми самі – чому це так важливо?


 Уникаєте заводити приятельські стосунки з людьми, які багатші та успішніші за вас? А даремно. Звісно, причини тут різні: заздрощі, хибні установки мислення тощо. Але давайте розглянемо, які переваги мають ті люди, які не бояться вводити в своє спілкування розумних людей.

Зростання соціального капіталу.
Соціальний капітал – це сукупність усіх ваших соціальних знайомств. Чим більше у вас друзів, приятелів та знайомих, тим легше вам буде вирішити якісь серйозні питання, якщо вони раптово виникнуть. Крім того, ви завжди можете розраховувати на підтримку інших людей. Тому запам’ятайте цю просту істину – чим ширше ваше коло спілкування, тим більша імовірність того, що хтось із друзів порадить вам достойну роботу. Чи закине за вас слівце, що теж важить немало.
Боротьба з власним негативом.
Успішними особистостями не народжуються – ними стають. І багаті люди – це не обов’язково злочинці та шахраї. Чим більше у вашому оточенні розумних та успішних особистостей, тим швидше ви збагнете, що багатство – це спосіб мислення, а також бажання постійно розвиватися, багато працювати та отримувати задоволення від того, що ви робите. Ось такий простий секрет.
Підвищення самооцінки.
Якщо у вашому оточенні є люди, які досягнули значних висот, але при цьому вони не хизуються цим, а навпаки – залюбки дадуть вам кілька практичних порад, ось наша порада: слухайте їх уважно. Ловіть кожне їхнє слово, коли вони розповідають про методи досягнення ефективності в роботі, розкривають якісь власні лайфхаки тощо. Ми часто не цінуємо безкоштовні знання та поради, бо вважаємо, що за все дійсно якісне потрібно заплатити. Але це не зовсім так. Ніколи про це не забувайте.
Вперед, до нових знань та вершин!
Успішні люди здатні надихнути вас і підтримати, якщо ви перебуваєте в гнітючому настрої. Своїм власним прикладом вони показують вам, що тільки їхня любов до праці та нових знань, а також бажання працювати, не покладаючи рук – саме ці якості і вивели їхнє життя на новий рівень. Зараз для українців відкрилося чимало можливостей: безкоштовні курси із програмування, інших ІТ-спеціальностей, та й не тільки. Тож обрати нову професію і новий шлях для себе може кожен із нас. Потрібно тільки захотіти, взяти себе в руки і почати наполегливо працювати. Оголосіть це літо періодом змін для себе, і ви здивуєтеся наприкінці серпня, яких результатів вам вдалося досягти, практикуючись у новій для себе діяльності всього лиш по 1-2 год щодня. Ба навіть менше – 20-30 хв щодня.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту