pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Увольнение хуже развода

Оказывается, потеря работы наносит человеку такую серьезную травму, с которой не может сравниться даже развод или смерть близкого человека. К такому выводу пришли ученые-экономисты в ходе многолетнего исследования.

• докладніше

Перерахунок пенсії онлайн – як це зробити?

 На днях у Пенсійному фонді повідомили, як здійснити перерахунок пенсії, не покидаючи дім. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

21% - різниця "гендерної рівності"


 Міжнародний валютній фонд прийшов до висновків, що найбільш видатною подією минулого сторіччя стала поява жінок на ринку праці сучасного цивілізованого суспільства.

На день сьогоднішній, ситуація кардинально не відрізняється від початку минулого віку, коли жінки не мали права вільно найматися для виконання складних професійних робіт. Так, демократичне ставлення у цьому питанні перебільшує архаїчність думок в більшості цивілізованих країн, але ще де інколи, можна зустріти закони держав, що забороняють жінкам отримувати освіту, зокрема вищу.

Навіть у тих країнах, які вважаються лідерами економік, багато випадків, коли за одну й ту саму працю, спеціаліст жінка отримує, наприклад, 80 центів на годину, у той час, коли колеги чоловіки мають від долара й більше.

Щодо вітчизняного ринку праці, то тут також, існують певні обмеження, які в більшості країн сприймаються у якості «гендерного запобіжника», що є певною дискримінацією прекрасного полу. Наприклад, класифікатор спеціальностей у нашій країні – офіційний документ, що чітко регламентує роботи, якими може займатися жінка та на які вона може навчатися. Навіть, само суспільство не готове до таких ситуацій, коли вдома «у декреті» залишається чоловік, а жінка йде працювати, бо має більш фінансово вигідну роботу. Осуд суспільства та не розуміння у стилі «ти ж мати», досі розповсюджене явище. У той самій Європі, сьогодні, навпаки, мало кого здивуєш таким розподілом батьківських обов’язків.

Про заробітні плати, що отримують українські жінки, працюючи пліч о пліч з чоловіками, також, є що сказати.

Дослідження групи журналістів, нещодавно довело факт того, що у середньому, українки отримують заробітну платню на 21% нижче за сильну стать, хоча виконують ті самі функції та об’єми роботи, що й чоловіки.

За словами міністерши соціальної політики Юлії Соколовської, такий розрив у нарахуванні зарплат, суттєво більший ніж у країнах, які ми вважаємо цивілізованими. Чиновниця впевнена, що Україна не використовує на всі 100% потенціал жінок та загальмувала у цьому питанні десь на рівні середини минулого сторіччя.

До речі, існує й непогана статистика. Наприклад, ще не так й давно, у Кабінеті міністрів України нараховували не більше двох-трьох представниць прекрасної статі. Сьогодні, їх вже більше шести, а у майбутньому планується встановлення 40% квоти на обіймання державних керуючих посад жінками на усіх рівнях держслужб.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту