pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как безболезненно сменить работу

 Самое первое с чего необходимо начать – это найти работу. Настоятельно не рекомендуем вам увольняться, пока вы окончательно не нашли новое место работы и вам не предложили работу в нем. Самый лучший вариант, когда вы находите работу и уже тогда увольняетесь, переходя с одного места на другое без потери денег и времени на поиски трудоустройства. Таким образом вы просто меняете работу, а ваши функции могут даже остаться прежними.

• докладніше

Українські ВНЗ потрапили до рейтингу найкращих у світі

 Перші місця рейтингу заслуговано й традіційно обійняли ВНЗ зі Сполученних Штатів

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Щоб дійсно бути ефективним


Намагання бути ефективним, як у своїй роботі, так у повсякденному житті, дуже часто перетворюється на виснаження, втому та розчарування.

Психологи разом з відомими коучами та тренерами з успіху радять дотримуватися певних правил, які здатні суттєво полегшати здійснення такої задачі, як досягнення власної ефективності.

Все починається з планування. При цьому, планувати радять не тільки роботу але й інші аспекти свого життя. Більш менш розуміючи, що та коли робити, людина менш перевтомлюється намагаючись осягнути декілька різнопланових завдань.

Перенавантажитися дуже легко й цього треба уникати любим способом. Перенавантаження – перший ворог досягнення успіху у будь-якій справі.

Відпочинок має своє місце у ваших справах, тому планувати його також необхідно. Правильно спланований відпочинок – залог того, що ви дійсно отримаєте бажаний ефект та нові сили для звершень.

Здоровий спосіб життя та правильний сон – також, обов’язкові атрибути ефективності. Слідувати цим правилам важливо, навіть тоді, коли ви відпочиваєте.

Й, останнє. Все це спрацює тільки у тому разі, коли ви чітко знаєте чого прагнете. Це означає, що постановка собі самому задач та вибір пріоритетів - завдання, яке треба виконати заздалегідь.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту