pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Финны упрощают требования к получению рабочих виз иностранцами

 Финляндия может в скором времени, стать нвой "Меккой" для наших "заробитчан". Процесс движется, даже несмотря на определенные трудности, такие как предвзятое отношение к иностранным работникам со стороны профсоюзов и представителей различных партий с «левой» политической ориентацией. За скорейшее упрощение требований к, желающим здесь работать иностранцам, выступают не менее многочисленные организации финских работодателей, понимающих опасность промедления.

• докладніше

Працюєте за комп’ютером? Ось поради, щоб зберегти здоров’я

 Захворювання суглобів, проблеми з очима та хребтом, застій крові – цих та інших неприємних проблем із здоров’ям можна уникнути, якщо пам’ятати про деякі поради, якщо вам доводиться багато часу проводити за комп’ютером.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Цікавитесь програмуванням? Ось платформи, де можна безкоштовно навчатися


Для українців з’явилося чимало нових можливостей для навчання. Особливо для молоді. Особливо якщо говоримо про спеціальності, пов’язані із програмуванням. В цій статті пропонуємо вам добірку найпотужніших платформ, де можна безкоштовно навчатися програмуванню.

Udacity

Мови навчання – англійська (заодно й англійську можна підтягнути, чи не так?). На цій платформі ви знайдете навчальні курси від відомих компаній світу: Google, Facebook, Amazon та ін. Якість навчальних курсів – на найвищому рівні. Тут зможуть навчатися як новачки, так і просунуті програмісти. Якщо говорити про вартість, є безкоштовні курси, а є й платні.

Coursera

На цій платформі ви знайдете курси від Принстонського університету, ІВМ, Google і не тільки. Ви можете обрати свою спеціалізацію, яка складатиметься з кількох навчальних курсів. Так ви отримаєте найбільш повноцінну програму для опанування програмування. Що цікаво, отримання сертифікату чи спеціалізації тут платне. Але ви можете звернутися з проханням фінансової підтримки, щоб отримати безкоштовне проходження курсу. Як це зробити? Напишіть листа, у якому поясните свою ситуацію. Безсумнівно, українцям підуть назустріч.

Мова навчання – переважно англійська, хоча ви також знайдете курси, які супроводжуватимуться субтитрами українською чи російською мовами.

Udemy

Якщо говорити про цю платформу, тут теж є як платні курси, так і безкоштовні. Особливість Udemy полягає в тому, що будь-хто може викласти свій власний курс. Це означає, що ви наштовхнетеся як на якісний матеріал, так і не на надто якісний. До переваг додамо також велику кількість технологій, тем та підходів до викладання матеріалу. До речі, на цій платформі можна натрапити на великі знижки. Але перш ніж купувати котрийсь із курсів, зачекайте. Помоніторивши кілька днів, ви зможете придбати їх з шаленою знижкою. Або взагалі безкоштовно.

Мова навчання теж переважно англійська, але є курси як українською, так і російською мовами.

Codecademy

Особливість цієї платформи полягає в інтерактивному навчанні. Замість стандартного викладу лекцій на екрані монітора з’явиться три віконця:

  • Перше – з порадами та новими відомостями,
  • Друге – з редактором для написання коду,
  • Третє – з результатом написаного вами коду.

Для початківців це дуже зручна опція, адже не потрібно налаштовувати редактор коду на своєму ноутбуці – все відбувається онлайн.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту