pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как перенести дату собеседования

 Непредвиденные обстоятельства случаются с каждым, и соискатели не являются исключением в данном случае. Возможно, с вами уже случались ситуации, когда из-за непредвиденных обстоятельств вы опаздывали на собеседование, или вам приходилось его просто отменять. Тогда эта тема вам не только понятна, но и близка.

• докладніше

У Києві поступово відновлюється бізнес

 Безлюдні вулиці, зачинені магазини та ресторани, перукарні та кав’ярні, а також вікна, затулені фанерою та заліплені скотчем – ще місяць тому так виглядав Київ. А зараз потроху столиця України оговтується від жахіть війни і повертається до життя. Не оминає це питання й сфери бізнесу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Онлайн чи оффлайн: остання битва форматів


Й знову «віддаленка» не дає спокою роботодавцям й шукачам вакансій. Розпочав свій переможний шлях, ще два року потому, такий тип виконування робочих обов’язків, одразу продемонстрував доволі непогані результати, спонукав цілу хвилю нововведень на кшталт «вольних» або «гнучких» робочих графіків, чотириденний робочий тиждень, віддаленість співробітників від звичного офісу.

Окрему популярність, завдяки актуальності моменту, такий тип роботи набув з появою пандемії коронавірусу та карантинних заходів протидії поширенню хвороби.

На початку введення карантинних обмежень, на ринку праці України спостерігався глобальний масовий перехід бізнесів та компаній на віддалений тип роботи, з переводом на «віддалені рейки» й усіх супутніх аспектів робочого процесу, зокрема, рекрутингу та інтерв’ю кандидатів.

Коли захват від «нової методики» почав спадати, як вітчизняні, так й закордонні роботодавці, почали висловлюватися про певний спад ефективності праці по де-яким напрямкам роботи їх компаній.

Тож, дивом не стало й те, що з моменту послаблення карантинних вимог, чимала кількість компаній швидко стала повертатися до звичної офф-лайн роботи. Але, якщо це, без альтернативно торкнулося менеджерів, працівників служб підтримки, консультантів , бухгалтерів та інших офісних робітників, з службами рекрутингу, справи трохи інакше.

Згідно з даними дослідження, яке проводив відомий онлайн-майданчик з пошуку роботи та персоналу, з однойменною назвою, лише близько половини (49%) опитаних рекрутерів, однозначно повернулися до практики бесід «віч-на-віч» з кандидатом. На думку представників рекрутингу з цього числа респондентів, ефективність «живого зв’язку» та контакту з кандидатом, не можна замінити ніякими сучасними технологіями.

Комфортно працюють віддалено, наймаючи працівників для власних компаній та замовників, лише 9% опитаних представників цього напрямку. Вони впевнені, що відеозв’язок «працює» під час інтерв’ю та не скільки не заважає їм оцінювати кандидатів.

42 відсотки серед учасників опитування, наразі використовують обидва формати спілкування, будуючи пріоритетність вибору типу «розмови» на конкретних обставинах, наявності важливості безпосереднього знайомства з кандидатами та можливості приїзду останніх. Багато хто, з цього числа рекрутерів, все таки дав зрозуміти, що скоріше за все, буде намагатися переходити максимально на віддалене виконування своїх робочих обов’язків.

Незважаючи, що наразі небезпека захворювання ще не відступила повністю, роздуми над проблемою не є передчасними, бо по закінченню боротьби з СЩМЫВ-19, «новий світ» буде вимагати, й нових форматів дій, а також, швидку реакцію на численні зміни, які пандемія принесла майже в усі сери життя людини.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту