pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Вакансия офицера планетарной защиты объявляется открытой

 Ну кто не мечтал в детстве слетать в космос на корабле, бороздить просторы вселенной. Любого из нас завораживают полеты в космос и научные открытия, связанный с этой областью. Для граждан США эта мечта стала на много ближе, чем просто детская мечта или фантазия взрослого.

• докладніше

НБУ прогнозує погіршення ситуації із безробіттям в країні

 Показники аналізу НБУ демонструють незначне погіршення ситуації із офіційним працевлаштуванням в країні

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Для цьогорічних абітурієнтів стартують вебінари з підготовки до тестування


 Від сьогодні, тобто з 12-го травня 2022-го року, ЮНІСЕФ разом із Громадською спілкою «Освіторія» запускають щоденні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту. Вебінари – безкоштовні, вступники можуть переглядати їх на платформі iLearn.

Чим вебінари будуть корисними цьогорічним абітурієнтам?
  • По-перше, ви дізнаєтеся деталі вступної кампанії 2022-го року, аспектами підготовки та складання національного мультипредметного тесту,
  • По-друге, ознайомитеся з тестовими завданнями,
  • По-третє, отримаєте поради від досвідчених фахівців щодо розподілу часу під час складання тесту.
Перший вебінар відбудеться вже 12-го травня о 17-й годині. Заступник директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко розповість абітурієнтам, що таке національний мультипредметний тест і які його особливості. Повний розклад вебінарів можна переглянути на сайті.
Якщо прагнете протестувати свої знання з української мови, математики та історії України – платформа iLearn надає таку можливість. Можливо, вам буде цікаво дізнатися, що iLearn – це зручний формат безкоштовної гейміфікованої платформи з навчальними курсами, тестами та вебінарами.
Нагадаємо, що цьогоріч абітурієнти для вступу у вищі навчальні заклади складають національний мультипредметний тест, який потрібно пройти за півтори години. Цього часу повинно бути достатньо, щоб дати відповідь на 60 завдань з трьох навчальних предметів. Послідовність виконання завдань ви обираєте самостійно.
Також стало відомо, що потенційним абітурієнтам вже було надіслано майже 400 тис. повідомлень SMS. Сергій Шкарлет зазначив, що інформацію, отриману в повідомленні від Centr_ZNО, потрібно обов’язково зберегти. Ці дані знадобляться для входу на свою інформаційну сторінку. Будьте уважними, щоб випадково не видалити це повідомлення. Якщо ви досі не отримали SMS, зателефонуйте на спеціальну «гарячу лінію» МОН і отримайте відповідні дані.
Зауважимо також, що 14-го травня Київський національний університет імені Тараса Шевченка влаштовує День відкритих дверей. Захід відбудеться в онлайн-форматі. Абітурієнти дізнаються найважливішу інформацію щодо вступу на бакалаврат, магістратуру та аспірантуру. Ви матимете змогу написати мотиваційний лист і обговорити його важливість. День відкритих дверей пройде під гаслом: «Твоя освіта – важлива для відбудови України!».
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту