pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Зарплатні очікування українців в 2023 році – чого чекати від влади і роботодавців?

  На жаль, на суттєве зростання зарплат в поточному році українцям не варто сподіватися. Рівень соціального забезпечення лишатиметься переважно на тому ж рівні, що й у 2022 році. Детальніше про це - в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Рішення про фіндопомогу та проблеми із медичним страхуванням


Уряд України пішов шляхом цивілізованих країн та затвердив матеріальну допомогу фізичним особам підприємцям та найманим робітникам, яку вони можуть отримувати вже з 14 грудня поточного 2020 року. Для цього, усім, хто потребує допомоги, необхідно оформити спеціальну «заявку на державну допомогу у зв'язку з «карантинними канікулами».

Підписаний шостим президентом України закон передбачає фінансову підтримку, як для працівників, так й для їх роботодавців. У законі містяться уточнення щодо того, хто може розраховувати отримати ці гроші. Також, спеціальний додаток з’явився й на порталі «Дія». За його допомогою, фізичні особи підприємці й наймані працівники можуть подавати заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги.

Важливо, що це необхідно зробити до 31 грудня поточного 2020 року, включно.

Алгоритм надання необхідної заяви наступний:

  • Якщо ви не маєте електронного підпису для авторизації на порталі «Дія» - отримайте його.
  • Потім зареєструйтесь на порталі або авторизуйтесь, якщо вже маєте так званий «кабінет громадянина».
  • Перейдіть до розділу «Послуги», в якому оберіть пункт «Одноразова матеріальна допомога фізичним особам підприємцям та найманим працівникам».
  • Дочекайтеся перевірки ваших особистих даних на відповідність умовам отримання допомоги за допомогою Реєстру застрахованих осіб Пенсійного Фонду України. Це недовго та відбувається автоматично.
  • Після цього треба підтвердити власне поточне місце роботи.
  • Необхідно надати (ввести) номер гривневого рахунку у форматі IBAN.
  • Потім слід перевірити внесені данні та відправити заповнену заяву.
  • Залишається чекати на повідомлення про нарахування виплати.

Фінансова допомога буде зарахована на особистий рахунок у термін до 31 грудня 2020 року. Крім цього, можна надати таку заяву й через інші популярні сервіси, зокрема за допомогою Приват 24, Monobank, або BankID НБУ.

Також, останні дослідження соціологічних проблем у сфері ринка праці України, виявили брак розуміння важливості медичного страхування робітників компаній та підприємств. Результати дослідження показали, що такий вид страхування, як медичне страхування співробітників в країні застосувала лише одна п'ята частина вітчизняних компаній. Насправді, така сама кількість опитаних респондентів, які працюють за наймами відзначила, що попри відсутності страхування, керівництво їх компаній вже розмірковує над впровадженням такої практики.

На жаль, більше половини (майже 60%) українських компаній, зізналися, що не лише не страхують персонал сьогодні, але й не планують робити цього у майбутньому.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту