pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Запеклий" сезон на ринку праці

Друга половина весни – це час активації більшості його суб’єктів. Саме на цей період припадає зростання числа бажаючих заробити влітку та компанії масово закривають всі існуючи сезонні вакансії.

• докладніше

Яка вона "гідна" зарплата?

 Виявилося, що наші співвітчизники, говорячи про розміри сум заробітних плат, які могла б повністю вирішити їх фінансові потреби та проблеми, називають суттєво різні суми

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Американські лауреати Нобеля проведуть безкоштовні лекції для жителів України


 Американським громадянам небайдужа доля України. Про це свідчать об’єми допомоги, яку надає нашій країні уряд США. Американські лауреати Нобеля теж вирішили допомогти українцям, а саме проведенням безкоштовних лекцій з фізики, медицини, хімії, економіки та інших дисциплін. Прослухати їхні лекції можуть усі охочі.

У Малій академії наук України повідомили, що в травні зусиллями нобелівських лауреатів від США буде проведено п’ятнадцять лекцій. Окрім згаданих вище наукових дисциплін, під час лекцій обговорюватимуться такі важливі теми, як-от бідність, корпоративна соціальна відповідальність, демократичні засади ООН та їхня робота, а також вплив сучасних технологій та перспективи колонізації Марса.
Щоб зареєструватися на лекцію, потрібно обрати, яка вас цікавить і заповнити форму на сайті Малої академії наук. Там же доступні конспекти квітневих лекцій, які можна переглянути на YouTube-каналі МАН. Слід зауважити, що поява цієї чудової ініціативи стала можливою в рамках проєкту «Лекції майбутнього» від Малої академії наук.
Отже, долучайтеся до лекцій американських нобелівських лауреатів, якщо прагнете дізнатися, як влаштований Великий адронний колайдер, які секрети приховують нейтрино та інші квантові частинки, чи можливо виготовити сироватку для вічного життя або чи справді екологічна катастрофа настільки масштабна, як заявляє шведська екологічна активістка Ґрета Тунберг.
Серед травневих лекторів:
  • Крейґ Мелло, Нобелівський лауреат з фізіології 2006 року за відкриття РНК-інтерференції;
  • Джордж Сміт, Нобелівський лауреат з фізики 2009 року за розробку оптичних напівпровідникових сенсорів;
  • Йоахім Франк, який отримав Нобелівську премію з хімії в 2017 році за розвиток методу кріоелектронної мікроскопії;
  • Естер Дюфло, Нобелівська лауреатка з економічних наук (2019 рік), яка отримала цю високу відзнаку за свій експериментальний підхід до боротьби з бідністю;
  • Девід Макміллан, лауреат Нобелівської премії з хімії 2021 року за розвиток асиметричного органокаталізу.
Зауважимо, що всі лекції відбуваються мовою оригіналу (англійською), із українським синхронним перекладом. Щоб відстежувати анонси лекцій, радимо підписатися на інстаграм- та фейсбук-сторінки Малої академії наук. Пізнавайте захопливий світ науки з провідними науковцями світу навіть в такий складний час, як зараз.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту