pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ученые озвучили выводы о "гендерной разнице" в обработке информации

 Выводы, которые могут поставить условную «точку» в длительной борьбе за равенство полов.

• докладніше

Біла Церква та Одеська область – які нові виробництва з’являться там?

  Чимало інвесторів не планують полишати Україну в 2022 році, радше навпаки – вони активно інвестують кошти в нові виробничі потужності. 


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи варто повертати дітей за парти з 1-го вересня?


 Екс-міністерка освіти і науки України (2016-2019) Лілія Гриневич вважає, що дітей варто повернути за парти з вересня цього року. І два роки пандемії, і російська агресія проти України суттєво вплинула на якісь навчального процесу. Дистанційне навчання багатьма вчителями та батьками визнане як неефективне. У дітей виникають великі прогалини в знаннях, бо в класі все-таки легше контролювати навчальний процес, ніж через екран монітору.

За словами екс-міністерки, найбільшими недоліками дистанційної освіти є:
  • Втрата індивідуального зворотного зв’язку,
  • Відсутність спілкування між дітьми,
  • Командна робота зводиться нанівець,
  • Під загрозою опиняються формування соціальних стосунків та обмін емоціями.
Безперечно, повернути дітей за парти – це хороша ініціатива. Але тут ми теж стикаємося з великою кількістю проблем, які швидко вирішити навряд чи вдасться. Наприклад, у всіх українських школах повинні бути облаштовані бомбосховища на випадок ракетних ударів. Багатьом школам доведеться задуматися про побудову та облаштування укриттів. Це потрібний крок, безперечно, але де взяти на це кошти?
Або діти перших класів. Саме дітям молодшого шкільного віку критично важливо навчатися за партами, а не в дистанційному режимі. Діти в цьому віці ще не вміють навчатися без присутності вчителя поруч, не вміють концентрувати увагу. Хоча дистанційне навчання, безперечно, негативно відбивається і на дітях підліткового віку. Звичайно, пріоритетною проблемою повернення дітей в школи залишається організація їхньої безпеки.
Нагадаємо, що з 1 червня у столиці розпочався відбір претендентів на отримання стипендії від Київської міської ради. Щасливчиками стануть учні 8-10 класів, які за поточний навчальний рік показали високу успішність з базових дисциплін – тобто в межах 9-12 балів, – а також стали призерами міських чи всеукраїнських олімпіад та інших інтелектуальних турнірів.
Прізвища претендентів подаються до 10-го червня. Найкращих учнів рекомендує керівник школи, а управління освіти районних держадміністрацій Києва вже подає їхні прізвища у якості кандидатів на отримання стипендії.
Персональна стипендія призначається на один навчальний рік, тобто з 1-го вересня до 30-го червня. Кожного місяця стипендіати отримують на банківську карти кошти, які можуть витрачати на власний розсуд.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту