pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Самые опасные": в Украине опубликован отчет о ЧП на предприятиях за 2017 год.

 И, хотя в сравнении с 2016-м годом, смертность от несчастных случаев на производстве снизилась на 8,8%, общая тенденция летальных случаев на производствах страны возросла, показывая «прирост» на 4,2%

• докладніше

Какой он "эйчар" будущего?

 Будущее рядом и в то, что ему придется соответствовать, а значит, сохранить свою востребованность на рынке труда, в том числе, верит уже каждый здравомыслящий человек

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Найзатребуваніші вакансії столиці станом на листопад


 Всім, хто шукає роботу в столиці, станом на початок листопада Київський міський центр зайнятості пропонує близько 3,7 тисяч актуальних вакансій. Це в 2,3 рази менше, ніж за листопад минулого року. І все ж розглянемо, які найзатребуваніші вакансії пропонуються пошукачам.

Якщо говорити не про робітничі професії, велика кількість вакансій пропонується вчителям, фармацевтам, вихователям, керівникам музичних гуртків, практичним психологам, інженерам та лікарям загальної практики.
Без особливих труднощів можуть влаштуватися ті пошукачі, які не проти попрацювати кур’єрами, підсобними робітниками, вантажниками та пакувальниками, двірниками, прибиральниками службових приміщень та робітниками з комплексного прибирання будинків.
Не менш високим залишається попит на кваліфікованих робітників з інструментом. Якщо ви готові працювати руками, вмієте і любите це робити, зверніть увагу на вакансії слюсарів-сантехніків, слюсарів-ремонтників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварників, слюсарів з ремонту колісного транспорту.
Маєте досвід роботи медсестрою чи медбратом, бухгалтером, асистентом фармацевта, вихователем чи електриком дільниці? Для вас теж відшукаються актуальні вакансії.
Чимало пропозицій представлено в сфері торгівлі та послуг. Спостерігається попит на соціальних працівників, продавців продтоварів, кухарів, продавців-консультантів та охоронників. Запропонують також роботу водіям автотранспортних засобів, трактористам і токарям, машиністам насосних установок, фрезерувальникам і операторам верстатів з програмним керуванням.
Зауважимо, що на кожне вільне місце претендують троє безробітних. В листопаді минулого року на кожну вакансію претендував один пошукач. Загалом це усереднена статистика, бо кількість претендентів варіюється від професії до професії.
З січня 2022-го року Київською міською службою зайнятості працевлаштовано в столиці 6,5 тис. осіб.
Пенсіонери, які звертаються до служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні, теж мають право на соціальні послуги з пошуку підходящої для них роботи. Спеціалісти центру зайнятості нададуть їм всі необхідні інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. Про це зазначено, зокрема, в Законі України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту