pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Украинская система налогообложения требует срочных изменени

 В сообщении предлагается переход к современному типу налогообложения недвижимого имущества, который базируется на «квазирыночной стоимости», облагаемого налогом имущества

• докладніше

Трохи різних новин з ринку праці України

Новини бувають різними. Навіть, к такий серйозній сфері, як ринок праці.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Незабаром роботи на Київщині побільшає – отримано перші кошти на відновлення зруйнованого житла


 Сьогодні, 25-го квітня, стало відомо, що в Київську область надійшла перша державна субвенція на ремонт житла. Сума чимала – 400 мільйонів гривень. Як зазначив Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента, ці кошти будуть спрямовані передусім на ремонт будинків, які можна відновити в першу чергу, щоб люди могли повертатися до рідних домівок. Йдеться передусім про встановлення вікон у будинках та квартирах, ремонт покрівель, прибирання доріг та інші види житлово-комунальних робіт.

Отже, старт масштабній програмі відбудови, анонсованій владою ще в березні, нарешті покладено. Головна мета цієї програми – забезпечити домівками тих людей, які цього потребують. До речі, програма відбудови буде здійснюватися в декілька етапів, і не припиниться й після завершення війни з російською федерацією.
На практиці це означає, що найближчим часом на Київщині зросте потреба в робочих руках, які займатимуться відновленням пошкоджених будівель. Те ж саме можна сказати про Київ – ще двадцятого квітня очільник столиці Віталій Кличко повідомив, що відновленням столичної інфраструктури займуться якомога швидше. За словами мера, внаслідок обстрілів у Києві пошкоджені понад сто багатоповерхівок. Окрім цього, приблизно кожен десятий будинок буде розібрано, якщо пошкоджені опорні конструкції не вдасться відремонтувати. Наразі активно розпочато проведення комісійних обстежень постраждалих від обстрілів будинків. На місцях працюють відповідні міські комісії, до роботи в яких залучені також фахівці профільних інститутів. Вже після того, як буде проаналізовано стан будівлі, прийматиметься рішення про подальшу долю кожної з них, а також інформування про поточний стан будівель тих людей, які в них проживали.
Нагадаємо, що через застосунок «Дія» можна подати заявку на відшкодування збитків, якщо ваше помешкання постраждало від ворожих обстрілів. Усі ці дані збиратимуться для вже створеного «Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури». До слова, механізм фіксації завданих від воєнних дій збитків повинен запуститися вже незабаром. Тож якщо ви маєте за плечима досвід проведення будівельних робіт, якщо бажаєте взяти участь у відновленні зруйнованого житла, купуйте щотижневик «Пропоную роботу», щоб бути у курсі всіх актуальних вакансій.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту