pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как эмоциональный интеллект влияет на Ваш карьерный рост?

Кто из нас, устраиваясь на работу, надеется не только на высокую зарплату, но и на уважительное отношение, взаимопонимание? Кто задумывается о карьерном росте?

• докладніше

Батьки та діти: професійне питання

 Більшість батьків бажають для своїх дітей загально-умовну «високооплачувану роботу у сфері IT»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Вільне працевлаштування для всіх українців: новий проект уряду


Міністерство соціальної політики України дає старт новому проекту, який, на думку ініціаторів нововведення, має суттєво допомагати громадянам країни, які мають різні обмежені можливості, швидко та ефективно знаходити працевлаштування для себе.

Слід зауважити, що чималі «плюси» даний проект містить й для роботодавців, які активно сприятимуть його впровадженню та будуть регулярно наймати на роботу шукачів з обмеженими можливостями, такі «преференції за надання робочих місць людям з інвалідністю», мають стимулювати зацікавленість роботодавців у співпраці.

Проект, який має назву «Працюй вільно», базується та створений у рамках глобальної «Національної стратегі», яка має своєю ціллю створення в Україні такого «простору для людей із певними групами інвалідності», в якому вони б могли почуватися повноправними членами суспільства та мали можливість без перешкод та упереджень швидко та результативно працевлаштуватися.

Як зазначила один із представників авторів проекту, міністерка  соціальної політики України пані Марина Лазебна «головною метою новаторства є саме швидка та дієва допомога людям з інвалідністю реалізувати одне з головних конституційних прав громадянина в нашій державі - право на працю».

Доки проект знаходиться на стадії узгодження та корекції, автори вивчають різні можливості для швидкого введення «нових стимулів» для роботодавців, які будуть сприяти працевлаштуванню людей з інвалідністю. Наприклад, серед робочих можливих версій, є  такі, як:

  • оплата контрактів, укладених роботодавцями із робітниками «на навчання та стажування людей з інвалідністю на робочому місці»;
  • певні пільги, зокрема «компенсація роботодавцям сум заробітних плат, низки податків та соціальних внесків, сплачених за працюючої людини з інвалідністю або виплачених їй протягом 2 років з моменту працевлаштування», щодо розмірів виплат - називають компенсацію у 50-100% фактичних витрат роботодавця, які градуюються відповідно до «ступеня інвалідності працівника».

Проект популяризує й тему кооперації роботодавців із відомими українськими та міжнародними онлайн – ресурсами, спрямованими на пошуки роботи та найму персоналу, до якої планують залучити й численні рекрутингові агентства, щоб консолідувати вакансій для людей з інвалідністю та резюме таких шукачів. Розглядається, навіть, така можливість, як «фіксовані виплати» для таких порталів з працевлаштування, які будуть нараховуватися «за кожного працевлаштованого».

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту