pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Виды тестов для собеседования

 Собеседование – определяющая деловая встреча соискателя и работодателя, на которой им необходимо выяснить подходят ли они друг для друга. Поэтому следует использовать это время эффективно, выясняя все тонкости совместного сотрудничества. Кроме выяснения, какими профессиональными умениями и навыками обладает специалист, работодатель часто хочет знать личностные качества специалиста. Узнать о человеке все за одну встречу невозможно, поэтому работодатель часто практикует проведение тестов на выявление личных качеств и умений.

• докладніше

Коли треба "трохи вагатися"

 Розберіть свої сильні та слабкі сторони особистості. Розумійте відверто – чого вам слід чекати від себе, а що залишається за межами ваших можливостей

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

За чиї "голови" в Україні добре платитимуть цього року


Протягом минулого року, вітчизняні заробітні платні зросли, у середньому, на 25%-30%. На думку експертів, що аналізують процеси на ринку праці в Україні, ця тенденція буде в тренді й у поточному році.

Необхідність підвищення зарплат, звичайно, формується з декілька факторів, але цього року, головним з них стає брак «молодих голів» скрізь у всіх, існуючих на ринку, сферах та напрямках діяльності.

Багато професій настільки втратили популярність в очах молоді, що цілі галузі постають перед небезпекою тотального «кадрового голоду». По-перше, не на користь таких професій, зіграли не актуальні заробітні платні, які вони передбачають. Крім того, поява можливостей щодо більш простого працевлаштування за кордоном, також розширила коло конкурентів вітчизняних роботодавців, й часто, молодь, не вагаючись вирішує починати трудове життя саме на ринках праці інших держав.

Згідно з опитуванням, що провела Європейська Бізнес Асоціація, більш ніж половина українських компаній планує розширення штату за допомогою залучення до праці саме молодих українців. Звісно, для здійснення цієї мети, роботодавцям доведеться мати привабливі гонорари для майбутніх робітників, й власники бізнесу, вже готові «вкладати у молодь».

Експерти одностайно стверджують, що збільшення зарплат – процес, який тільки набирає оборотів і його продовження, ми будемо бачити та відчувати і на протязі всього 2019 року.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту