pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«На аптеку работать будешь…»

Мало кто из нынешнего поколения приверженцев «железобетонного» выбора кока-колы вспомнит киношедевр Геннадия Полоки «Интервенция» с гениальным Высоцким в главной роли. В картине был любопытный эпизод. Киногерой талантливого Золотухина спрашивает у старика-аптекаря: «Возьмет ли меня курарэ?». Мудрый фармацевт с непоколебимой уверенностью отвечает: «Об чем речь? Конечно! И вообще, где старые добрые болезни: понос, ангина?» Спросите, какое отношение все это имеет к теме номера? Самое прямое — всем, не только провизорам, полезно помнить «аптечную» киноклассику. Здоровее будем!

• докладніше

Еще раз об осторожности: смертельные стройки

 Согласно данным Государственной службы статистики, на сегодня, самой травмоопасной сферой деятельности, имеющей наибольшее количество летальных случаев и фактов получения серьезных увечий сотрудниками, является строительство.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

За чиї "голови" в Україні добре платитимуть цього року


Протягом минулого року, вітчизняні заробітні платні зросли, у середньому, на 25%-30%. На думку експертів, що аналізують процеси на ринку праці в Україні, ця тенденція буде в тренді й у поточному році.

Необхідність підвищення зарплат, звичайно, формується з декілька факторів, але цього року, головним з них стає брак «молодих голів» скрізь у всіх, існуючих на ринку, сферах та напрямках діяльності.

Багато професій настільки втратили популярність в очах молоді, що цілі галузі постають перед небезпекою тотального «кадрового голоду». По-перше, не на користь таких професій, зіграли не актуальні заробітні платні, які вони передбачають. Крім того, поява можливостей щодо більш простого працевлаштування за кордоном, також розширила коло конкурентів вітчизняних роботодавців, й часто, молодь, не вагаючись вирішує починати трудове життя саме на ринках праці інших держав.

Згідно з опитуванням, що провела Європейська Бізнес Асоціація, більш ніж половина українських компаній планує розширення штату за допомогою залучення до праці саме молодих українців. Звісно, для здійснення цієї мети, роботодавцям доведеться мати привабливі гонорари для майбутніх робітників, й власники бізнесу, вже готові «вкладати у молодь».

Експерти одностайно стверджують, що збільшення зарплат – процес, який тільки набирає оборотів і його продовження, ми будемо бачити та відчувати і на протязі всього 2019 року.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту