pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Есть ли жизнь после отпуска?

Легко и непринужденно настроиться на рабочий лад в первые дни после отдыха удается немногим. Большинство, окунувшись в атмосферу трудовых будней, поначалу пребывает в легкой прострации, и лишь спустя некоторое время начинает полноценно трудиться. По мнению психологов, подобная «раскачка» вполне естественна: отпускнику после длительной и приятной паузы ничегонеделанья необходимо адаптироваться в рабочих условиях. Но руководитель ждет от него прилива энтузиазма. А его нет и в помине. Как быть?

• докладніше

Как сделать работу на дому максимально комфортной

 Современные соискатели все чаще выбирают работу на дому. Свободный график работы – это основная причина и преимущество такого вида труда. Вы можете самостоятельно планировать свой рабочий день и выделять столько времени на работу, сколько нужно лично вам. Работа на дому отлично подходит для самостоятельных людей, которые могут лично планировать, организовывать свой труд, для женщин в декрете, людей с ограниченными возможностями и тех, кто хочет создать себе возможность дополнительного заработка.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

За чиї "голови" в Україні добре платитимуть цього року


Протягом минулого року, вітчизняні заробітні платні зросли, у середньому, на 25%-30%. На думку експертів, що аналізують процеси на ринку праці в Україні, ця тенденція буде в тренді й у поточному році.

Необхідність підвищення зарплат, звичайно, формується з декілька факторів, але цього року, головним з них стає брак «молодих голів» скрізь у всіх, існуючих на ринку, сферах та напрямках діяльності.

Багато професій настільки втратили популярність в очах молоді, що цілі галузі постають перед небезпекою тотального «кадрового голоду». По-перше, не на користь таких професій, зіграли не актуальні заробітні платні, які вони передбачають. Крім того, поява можливостей щодо більш простого працевлаштування за кордоном, також розширила коло конкурентів вітчизняних роботодавців, й часто, молодь, не вагаючись вирішує починати трудове життя саме на ринках праці інших держав.

Згідно з опитуванням, що провела Європейська Бізнес Асоціація, більш ніж половина українських компаній планує розширення штату за допомогою залучення до праці саме молодих українців. Звісно, для здійснення цієї мети, роботодавцям доведеться мати привабливі гонорари для майбутніх робітників, й власники бізнесу, вже готові «вкладати у молодь».

Експерти одностайно стверджують, що збільшення зарплат – процес, який тільки набирає оборотів і його продовження, ми будемо бачити та відчувати і на протязі всього 2019 року.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту