pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

«Рингтоны на Ньютоны»

• докладніше

"Не те" рабочие привычки

 Вполне возможно, что не в вашу пользу играет одна из выработанных вами привычек построения своего рабочего процесса. Причем, «привычка» может казаться, на первый взгляд, вполне такой «рабочей», однако, именно она будет истолкована, что называется, "наоборот".

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Які поради можна дати безробітному другу?


 Якщо ваш друг чи подруга втратили роботу, перед вами може постати делікатне питання – як підтримати його чи її так, щоб не образити? Або ж які тактовні поради можна дати безробітному другу? Давайте з’ясуємо.

Не жалійте – дійте!
Якщо плекати жалість товариша до самого себе, скрутні обставини нікуди не подінуться. А от затягнути на дно така згубна жалість ще й як може. Тому кращої поради товаришу, ніж діяти і активно шукати варіанти з роботою, немає. Запевніть його у своїй підтримці, яка йому знадобиться, бо пошук роботи в умовах війни – непроста справа.
Яку роботу може виконувати ваш друг?
Порадьте товаришу скласти список робіт, на які він може претендувати зі своїми вміннями та навичками. Можливо, доведеться додати суміжні види робіт. Наприклад, при наявності прав і машини можна влаштуватися водієм, попрацювати так бодай деякий час, поки затягуються пошуки роботи по основній спеціальності.
Коли ваш товариш останній раз зазирав до резюме?
Нагадайте другу, що перебуваючи в статусі безробітного, було б непогано приділити час для оновлення резюме. Нехай він впише до нього новий досвід і здобуті на попередній роботі навички. Не полінуйтеся проінспектувати потім його оновлене резюме. Можливо, ви зможете доповнити його «професійну візитку», або ж допоможете прибрати зайве.
Мотивуйте його пробувати ще раз і ще раз.
Не забуваємо, що невдачі при пошуку роботи можуть переслідувати довго, особливо в наш час. Тому ваш обов’язок як друга – підтримувати і давати зрозуміти, що невдачі не повинні ставати серйозною перепоною під час пошуку роботи. Нагадуйте другу, що відмови – це теж досвід, який обов’язково стане колись у нагоді (можливо, і не стане, але для підтримки духу такі слова дуже допомагають).
Порадьте також придбати тижневик «Пропоную роботу», а щоб збільшити імовірність швидкого пошуку роботи, завітайте в розділ Вакансії порталу з пошуку роботи та працевлаштування Jobs.ua. І, нарешті, надішліть другу посилання на статтю Пошук роботи під час війни – на що звернути увагу. Нехай ця інформація стане йому в нагоді, а ваша турбота і добрі слова не дадуть йому втратити надії. Розуміння, що поруч є людина, якому небайдужа його доля, окрилятимуть вашого товариша та мотивуватимуть рухатися далі.
Ось такі поради, які можна дати безробітному другу. Надіємося, ви не залишите свого товариша наодинці з труднощами, бо як потім дивитися йому в очі?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту