pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

ДРУГА ВИЩА — НА ВИЩОМУ РІВНІ

В наш час мало хто заробляє виключно тією професією, яку отримав в юності. За даними соціологічного опитування, що було проведено в минулому році Державним інститутом проблем сім’ї та молоді, рівнем отриманої освіти незадоволені 40% населення. Значна кількість незатребуваних спеціалістів йдуть найкоротшим шляхом, для більш-менш гідного працевлаштування обирають курси ( бухгалтерів або масажистів). Проте, якщо ваші життєві запити не може задовольнити курсове навчання, наприклад, ви вже працюєте на солідному виробництві або заснували власну справу — доцільно подумати про другу вищу економічну освіту.

• докладніше

МОН запускає іміджеву кампанію для реклами професійної освіти

  У нашій країні ставлення до проф.-тех. освіти з боку підлітків, м’яко кажучи, не дуже. Щоб змінити їхню думку в кращу сторону, Міністерство освіти і науки України вирішило запустити іміджеву комунікаційну кампанію «Все працює завдяки нам».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Сезонна робота напередодні новорічних свят – де можна непогано підзаробити?


 Передноворічний час – це завжди можливість непогано підзаробити на сезонних роботах. В Україні, та й не тільки в нашій країні, в грудні можна підшукати непогано оплачувану роботу, яка, до того ж, не вимагатиме від кандидата жодної кваліфікації. Це продавці ялинок, охоронці на нічну зміну та кухарі на новорічних і різдвяних ярмарках. Ще одна специфіка такої роботи – оплата, як правило, здійснюється щодня: відробили зміну – отримали на руки гроші.

Такий стан справ влаштовує як роботодавців, так і людей, які влаштовуються на сезонну роботу, щоб підзаробити трохи коштів перед Новим Роком та Різдвом. Для роботодавців це вигідно тим, що їм потрібно швидко знаходити людей на тимчасове місце роботи, для здобувачів сезонної роботи швидка оплата на руки теж вигідна, тому що на таку роботу найчастіше влаштовуються люди, які не мають значної фінансової подушки.
Звичайно, найбільше таких вакансій доступно саме в Києві. Непогані гроші за робочу зміну можуть заробити кухарі, які готують глінтвейн – 700-800 гривень; охоронці точок продажу ялинок за нічну зміну можуть отримати близько 500 гривень. І, звичайно, продавці «пухнастих красунь» теж не залишаться в програші. Так, робота неважка, хоча доведеться попрацювати в непростих погодних умовах. Особливо якщо йдеться про роботу вночі.
Тому якщо склалося так, що ви зараз не маєте постійної роботи, зверніть увагу на означені вище пропозиції. Навчитися готувати глінтвейн не складно, а за десять днів роботи можна заробити 7-8 тисяч гривень.
А для людей, які терміново шукають роботу, радимо також звернути увагу на портал з працевлаштування і пошуку персоналу Jobs.ua, розділ Вакансії. Тут ви завжди можете розраховувати на добірку актуальних вакансій. Зрозуміло, що найбільше вакансій пропонують столичні роботодавці. В інших містах-мільйонниках теж знайдеться чимало привабливих пропозицій, причому у різних сферах: від будівництва та логістики – до роботи в ІТ-компаніях.
Для людей похилого віку, які не бажають сидіти, склавши руки, теж за бажання можна підшукати роботу. Яка, до того ж, не вимагатиме кваліфікації. Наприклад, в офіс в районі станції метро «Арсенальна» потрібна прибиральниця, графік роботи 5/2, робочі години – з 08.30 до 17.30. Обіцяють 8 тис. гривень в місяць. Щоправда, поцікавляться наявністю сертифіката про вакцинацію.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту