pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Правильний колір одягу для співбесіди

Може білий вам краще личить, але все жд таки... 

• докладніше

Стажування, його нюанси та відмінності від випробувального терміну

  Розглянемо, які є нюанси, пов’язані із стажуванням, а також з’ясуємо принципові відмінності між стажуванням та випробуванням (багато людей плутають ці два поняття).

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навчання у коледжах в 2022 році – умови прийому


 Наприкінці квітня було зареєстровано наказ Міносвіти «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році», за яким вступ до коледжів цьогоріч максимально спрощується.

Розглянемо деякі особливості вступної кампанії 2022-го року.
Вступники, які бажають навчатися за кошти державного чи місцевого бюджетів, замість екзамену матимуть індивідуальну усну співбесіду чи творчий конкурс, який буде проведено в один етап. Також вступники повинні подати мотиваційний лист. Що цікаво, заклади освіти мають право самостійно встановлювати вимоги до мотиваційних листів та особливостей їхнього написання. Тому уважно ознайомтеся з Правилами прийому саме того коледжу, до якого плануєте подавати документи.
Вступникам на контрактну форму навчання буде ще простіше – їм потрібно усього лиш подати необхідні документи і, звичайно ж, мотиваційний лист. Зауважимо, що мотиваційний лист потрібен для формування рейтингових списків вступників, але жодні бали за них не виставлятимуться.
Вступникам слід мати на увазі, що індивідуальні усні співбесіди будуть проводитися за програмами ЗНО. А вже яку форму проведення співбесід та творчих конкурсів буде обрано, це цілком залежить від керівництва навчального закладу. До речі, якщо вступник має сертифікат національного мультипредметного тесту або ЗНО зразка 2019-2021 років, їх можна подати замість проходження співбесіди. В конкурсному балі також не буде враховуватися середній бал свідоцтва про освіту.
Ще одним важливим нововведенням цьогорічної вступної кампанії є можливість подати заяву на вступ в електронній формі. Це стосується усіх абітурієнтів – як тих, хто має сертифікат про повну загальну середню освіту, так і тих, хто планує вступати на основі базової середньої освіти. Ті ж вступники, які наразі перебувають за кордоном, теж можуть скористатися правом створити електронний кабінет і надіслати заяву у такий спосіб.
Ще одна важлива особливість вступної кампанії-2022 – можливість використання квот тільки для іноземних абітурієнтів. А ось тим абітурієнтам, які згідно з чинним законодавством мають право бути зарахованими на бюджетні місця, варто всього лиш позитивно скласти вступні іспити. Якщо виявиться, що процентне співвідношення таких вступників перевищує 30%, керівництво закладу має право висунути прохання про виділення додаткових місць до державного або регіонального замовника.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту