pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Все-таки такий формат працює!

 Чотириденний робочий тиждень, найчастіше виявляється тією самою «золотою серединою», яка допомагає задовольнити потреби роботодавців й найманих працівників

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як надихнути чоловіка заробляти більше в наш непростий час


 Якщо пандемія коронавірусу призвела до багатьох викликів на ринку праці, то у воєнний час їх стало ще більше. Поговоримо на таку цікаву тему, як надихнути свого чоловіка заробляти більше в цей складний час.

Позитивний посил.
Це означає, що ви не дорікаєте своїй половинці за те, що якість життя погіршилася, а навпаки – підтримуєте і висловлюєте розуміння. Головне – що разом, що пліч-о-пліч, рука об руку, а проблеми – перетруться і все буде добре. Усім нам зараз важко, і чоловікам теж, не забувайте це, дорогі жінки. Якщо бачите і розумієте, що ваш чоловік справді виснажився і йому не вистачає ресурсів – дайте йому можливість відпочити, відновити сили. Звичайно, така стратегія повинна працювати в обидва боки.
 
Допоможіть знайти нову ціль.
Чоловіки теж відчувають емоції, і на ті жахливі події, які відбуваються довкола, можуть реагувати по-різному. Дехто впадає в ступор та бездіяльність, бо не бачить майбутнього; інший припускається помилок на роботі через надмірний стрес, і втрачає й так нечисленних клієнтів. Словом, якщо ви бачите, що ваш чоловік потрапляє в таке зачароване коло, з якого йому важко вибратися самотужки, допоможіть знайти нову ціль. Так, у нас вільна демократична країна, і жінки мають ті ж самі права та свободи, що й чоловіки, але не будемо забувати, що у всі часи поетами оспівувалась жінка, яка могла надихнути чоловіка на нові цілі в житті. Якщо почитати біографії відомих особистостей, ми завжди виявимо слова вдячності в бік своїх дружин. Гадаємо, це неспроста.
 
Надихайте, але чоловічі турботи на себе не перебирайте.
Слова, сказані з любов’ю, мають велику силу. Докори і лихі слова такої сили не мають. Не забувайте про це, як і не забувайте того, щоб залишатися жінкою поруч із своїм чоловіком.
Вміти надихати – це справжнє мистецтво, і йому можна і треба навчитися. Звичайно, чоловіки теж можуть надихати жінку на великі справи – чому б і ні? Але тема нашої статті звучить саме так – як надихнути чоловіка заробляти більше в наш непростий час – тому зауважимо, що надихати свого чоловіка на пошук нових способів заробітку не означає, що ви повинні брати чоловічі справи на себе. Деякі жінки прагнуть усе контролювати, вирішувати усі проблеми, а чоловік воліє відійти вбік і не встрягати в безкінечні суперечки. У такий спосіб, на жаль, не надихнете, хоча хтось помилково вважає, що це можливо. На жаль, ні.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту