pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Українські ВНЗ потрапили до рейтингу найкращих у світі

 Перші місця рейтингу заслуговано й традіційно обійняли ВНЗ зі Сполученних Штатів

• докладніше

Курс по криптовалюті та інші цікаві освітні події для молоді

 Міністерство цифрової інформації створило базовий курс по криптовалюті, спрямований на ліквідацію криптобезграмотності. Навчальна програма безкоштовна, зареєструватися на порталі «Дія. Цифрова освіта» може кожен українець. А сам навчальний курс стартує в лютому, тому чекати лишилося недовго.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як надихнути чоловіка заробляти більше в наш непростий час


 Якщо пандемія коронавірусу призвела до багатьох викликів на ринку праці, то у воєнний час їх стало ще більше. Поговоримо на таку цікаву тему, як надихнути свого чоловіка заробляти більше в цей складний час.

Позитивний посил.
Це означає, що ви не дорікаєте своїй половинці за те, що якість життя погіршилася, а навпаки – підтримуєте і висловлюєте розуміння. Головне – що разом, що пліч-о-пліч, рука об руку, а проблеми – перетруться і все буде добре. Усім нам зараз важко, і чоловікам теж, не забувайте це, дорогі жінки. Якщо бачите і розумієте, що ваш чоловік справді виснажився і йому не вистачає ресурсів – дайте йому можливість відпочити, відновити сили. Звичайно, така стратегія повинна працювати в обидва боки.
 
Допоможіть знайти нову ціль.
Чоловіки теж відчувають емоції, і на ті жахливі події, які відбуваються довкола, можуть реагувати по-різному. Дехто впадає в ступор та бездіяльність, бо не бачить майбутнього; інший припускається помилок на роботі через надмірний стрес, і втрачає й так нечисленних клієнтів. Словом, якщо ви бачите, що ваш чоловік потрапляє в таке зачароване коло, з якого йому важко вибратися самотужки, допоможіть знайти нову ціль. Так, у нас вільна демократична країна, і жінки мають ті ж самі права та свободи, що й чоловіки, але не будемо забувати, що у всі часи поетами оспівувалась жінка, яка могла надихнути чоловіка на нові цілі в житті. Якщо почитати біографії відомих особистостей, ми завжди виявимо слова вдячності в бік своїх дружин. Гадаємо, це неспроста.
 
Надихайте, але чоловічі турботи на себе не перебирайте.
Слова, сказані з любов’ю, мають велику силу. Докори і лихі слова такої сили не мають. Не забувайте про це, як і не забувайте того, щоб залишатися жінкою поруч із своїм чоловіком.
Вміти надихати – це справжнє мистецтво, і йому можна і треба навчитися. Звичайно, чоловіки теж можуть надихати жінку на великі справи – чому б і ні? Але тема нашої статті звучить саме так – як надихнути чоловіка заробляти більше в наш непростий час – тому зауважимо, що надихати свого чоловіка на пошук нових способів заробітку не означає, що ви повинні брати чоловічі справи на себе. Деякі жінки прагнуть усе контролювати, вирішувати усі проблеми, а чоловік воліє відійти вбік і не встрягати в безкінечні суперечки. У такий спосіб, на жаль, не надихнете, хоча хтось помилково вважає, що це можливо. На жаль, ні.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту