pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как вернуть энтузиазм к работе?

 Психологи считают, что у каждого человека есть свои способы мотивировать себя на продуктивную работу и результат. Но если они перестали работать или у вас нет выработанных рекомендаций по самомотивации, можете воспользоваться следующими советами.

• докладніше

Пенсії в Україні – що зміниться з грудня та нового року?

 Вслід за збільшенням прожиткового мінімуму, з 1 грудня зросте також мінімальна пенсія. Але це ще не всі зміни в пенсійному законодавстві найближчим часом.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

У Києві поступово відновлюється бізнес


 Безлюдні вулиці, зачинені магазини та ресторани, перукарні та кав’ярні, а також вікна, затулені фанерою та заліплені скотчем – ще місяць тому так виглядав Київ. А зараз потроху столиця України оговтується від жахіть війни і повертається до життя. Не оминає це питання й сфери бізнесу, та й столична влада всіляко закликає підприємців відновлювати бізнес. Звичайно, деякі магазини не закривалися взагалі, за винятком тих перших днів, коли Київ перебував під обстрілами, але більшість підприємців таки припинили свою діяльність.

Серед людей завжди легше, а відновлення бізнесу, відновлення робочих процесів – це також можливість зайняти себе потрібною справою, повернутися до заробляння грошей, адже наша країна потребує надходжень у бюджет. Яка ситуація зараз в Києві із закладами, які реалізовують продовольчі товари? Наразі в столиці функціонує понад дев’ятсот магазинів, сто сімдесят три об’єкти роздрібної торгівлі «Київхліб». Також людей забезпечують роботою тридцять п’ять ринків, п’ятдесят п’ять пекарень та барбершопів, смачною кавою почастують понад чотириста шістдесят кав’ярень, понад сто десять студій манікюру готові зробити своїм клієнткам весняний манікюр, а під капот вашої машини зазирнуть спеціалісти понад п’яти сотень станцій технічного обслуговування, вашим одягом займуться майстри дев’яноста ремонтних майстерень одягу, а працівники тридцяти веломайстерень підготують ваш двоколісний транспорт до весняно-літнього сезону. І це ще не все – фахівці дев’яноста п’яти пунктів обслуговування комп’ютерної техніки почистять ваші ноутбуки від пилюки, тридцять п’ять мийок перетворять автомобілі з брудних на чисті, а сімдесят п’ять магазинів одягу та взуття допоможуть оновити весняний та літній гардероб. Так, аж не віриться, але менш ніж за два місяці – літо.
До речі, про міні-ринки. Деякі з них не припиняли функціонувати навіть в найскладніші тижні березня. А піти на міні-ринок за продуктами харчування – це не лише привід закупитися фруктами та овочами, це також своєрідний сеанс психотерапії для обох сторін, продавців та покупців. Люди обмінюються інформацією, обговорюють новини, і на душі стає бодай трохи легше.
Кожен бізнес, який повертається до роботи, оновлюється на мапах онлайн-додатку «Київ Цифровий». Це дуже зручна опція насправді, тому що жителі будь-якого району столиці можуть дізнатися, які магазини та заклади функціонують неподалік від них.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту