pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Лише два тижні, щоб оформити пенсію "по старому"

 Наразі, щоб отримати «класичну» пенсію при досяганні 60 річного віку, українцям необхідно мати за плечима 27 років офіційного трудового стажу

• докладніше

Ринок праці під час війни та найбільш оплачувані робітничі спеціальності

  До війни український ринок праці демонстрував стабільне зростання. Як свідчать аналітичні дані з порталів працевлаштування, на одну вакансію в середньому претендувало близько 1,5 кандидата. Тобто фактично кожен пошукач міг отримати роботу. Після 24-го лютого 2022 року кількість вакансій на українському ринку праці впала до рекордно низьких показників – 7% від довоєнного рівня.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Родинне підприємство на Київщині вирощує печериці для військових


 Сімейний бізнес родини Ільчуків був започаткований ще в 2009 році. На початок військової агресії рф потужність їхнього виробництва складала близько 120 тонн вирощених печериць щомісяця. Початок війни, зрозуміло, порушив виробничі процеси: дехто з працівників полишили територію Київської області, а зруйновані дороги перешкодили доставці печериць в столицю.

Попри всі труднощі, родина Ільчуків вирішила не залишати свій бізнес напризволяще, і надалі вирощувати смачні гриби. Тепер уже для того, щоб готувати гарячі обіди для військових та тероборони.
Ще в перші дні війни стало зрозуміло: працювати так, як раніше, не вийде. Але потрібно було щось робити з тими грибами, які вже були зрізані, зібрані і зберігалися в холодильнику. Наталія Ільчук, директорка підприємства, вирішила поділитися з населенням цими грибами. Так у перші дні мешканці громад Київської області отримали аж вісім тонн печериць. А далі відбулося ось що – вдячні люди звернулися до підприємниці із пропозицією допомоги. І вийшло так, що з п’ятдесяти волонтерів почав формуватися новий колектив. Звичайно, в перші дні роботи з новими працівниками було непросто. Їм потрібно було приділити увагу, щоб втаємничити в робочі процеси. Коли вимикалась електрика, люди навіть працювали у темряві. Так само в темряві зростали перші печериці для потреб військових та тероборони.
А оскільки печериці, як і кожен гриб – це крихкий продукт, який потрібно швидко зрізати і не менш швидко реалізувати, без певних втрат не обійшлося. Через певні організаційні проблеми було втрачено дві камери з п’ятнадцятьма тоннами грибів, яких так і не вдалося зібрати. Але з новими працівниками таки вдалося більш-менш налагодити вирощування нових печериць. Наступний крок, який вдалося вирішити власниці підприємства – налагодити зв’язки із столичними рестораторами, щоб свіжі гриби безперешкодно потрапляли до Києва. На заклик Наталії Ільчук відгукнулася Валерія Бондаренко, координаторка столичної волонтерської мережі «ГастроАрмія Київщини».
До речі, з початку війни вже було вирощено шістдесят тонн грибів. Як зазначає Наталія Ільчук, вони й надалі працюватимуть на благо держави та українців. Хоча наразі для вирощування печериць з’явилася інша проблема – закінчується торф. Але немає сумнівів у тому, що власникам родинного підприємства вдасться вирішити і цю проблему.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту