pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Стажування, його нюанси та відмінності від випробувального терміну

  Розглянемо, які є нюанси, пов’язані із стажуванням, а також з’ясуємо принципові відмінності між стажуванням та випробуванням (багато людей плутають ці два поняття).

• докладніше

Перше, що потрібно зробити на новій роботі

  Отримали нову роботу? Чудово, у такому разі давайте з’ясуємо, які перші кроки слід здійснити на новій роботі, щоб усе пішло «як по маслу». Інформація, викладена в статті, буде корисна студентам, які хочуть отримати свою першу роботу і не наробити в процесі помилок.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Приватна медицина Києва – які медичні центри продовжують працювати?


 Війна перекреслила усе наше попереднє життя, але проблеми із здоров’ям, на жаль, ніхто не скасовував. Ситуація ускладнюється тим, що багато людей втратили доступ до сімейних лікарів. Якщо говорити про державні заклади, не всі люди можуть чекати у черзі до столичних лікарень. Але деякі медичні центри продовжують працювати. З’ясуємо, які саме, і скільки коштуватимуть відвідини приватних лікарів.

«Добробут». Наразі продовжують працювати лише два центри, які розташовуються на вулиці Сім’ї Ідзиковських та на Солом’янській площі. Графік відвідування – з восьмої ранку до восьмої вечора. Для киян знижок не передбачається, а що стосується поранених, медичну допомогу їм надають безкоштовно. Якщо говорити про ціни, то відвідини кардіолога вартуватимуть тисячу гривень, а щоб зробити електрокардіограму, доведеться викласти 350 гривень.
Медичний центр «Адоніс» продовжує роботу на вулиці Спаській. Вартість послуг згідно прайсу на сайті. Приміром, консультація в гінеколога коштуватиме 650 гривень, а ультро-звукова діагностика органів малого тазу буде вартувати 550 гривень.
Єдина поліклініка медичного центру «Оксфорд Медікал» функціонує на Березняківській. За відвідини терапевта доведеться заплатити 550 гривень.
Медцентр «Медіком», що на Оболоні, відкритий в будні дні з дев’ятої ранку до четвертої години вечора. Передбачена знижка на усі послуги в межах 25%. Це означає, що консультація лікаря обійдеться в 592 гривні, а електрокардіографія, приміром, в 331 гривню.
Якщо говорити про медичну компанію «Into-Sana», наразі працює тільки один медичний центр, який розташовується на Дніпровській набережній. Будь-яка консультація матиме знижку 30%, тож звернення до лора, як приклад, коштуватиме 539 гривень.
Медичний центр «Оберіг» надає консультації лише в дистанційному режимі, графік роботи – з дев’ятої до шостої години. Вартість консультацій відрізнятиметься від кваліфікації лікарів: приміром, за прийом гастроентеролога доведеться викласти в межах 805-865 гривень.
Не забуваємо, що інформація, яка стосується роботи приватних медичних центрів, може змінюватись в залежності від ситуації на фронті. Також на роботу приватних медиків може впливати запровадження комендантської години. І, попри все, зберігаємо бадьорий дух і віримо в наші збройні сили.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту