pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что с работой в Украине: меньше безработных, больше вакансий

 На рынке труда страны «лидируют», в основном предложения из сферы обслуживания и рабочих специальностей. Довольно много также, предложений о работе менеджером по продажам в самых разных направлениях деятельности.

• докладніше

В Україні запрацювали "електронні лікарняні"

Ініціатори проекту мають дві моделі його успішного розвитку 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Шахрайські схеми під час війни – українці, будьте обачними


 В цій статті давайте поговоримо про людей, які займаються нечесною діяльністю, коли навколо так багато людей, яким потрібна допомога. У Національному банку застерегли українців про пожвавлення шахраїв під час військових дій. Адже у той час, коли одні боронять країну та віддають ледве не останні кошти на підтримку армії, волонтерського руху, інші люди займаються такою ганебною діяльністю. Бог їм суддя, але й усім нам потрібно вміти розпізнавати такі шахрайські схеми і не давати бодай найменшої можливості поживитися нечесним на руку людям. Тож розглянемо, які зараз найпопулярніші шахрайські схеми, щоб і самим не втрапити на «гачок», і застерегти друзів та знайомих.

Переказуйте кошти тільки перевіреним волонтерам і фондам.
Гроші, як і усі інші ресурси під час війни, не потрібно розтрачувати «куди попало». Якщо маєте можливість переказати кошти на потреби збройним силам України, бійцям територіальної оборони тощо – будьте обачними, здійснюйте фактчекінг тих сторінок і посилань, куди маєте намір переказати кошти. А якщо не впевнені, переказуйте гроші на рахунки перевірених волонтерських фондів, віддавайте знайомим та друзям, про яких точно знаєте, що за ваші гроші вони закуплять необхідні для фронту та біженців речі.
Фейкові евакуаційні перевезення.
Під виглядом евакуаційних перевезень зловмисники попросять здійснити передоплату на картку. Звісно, після переказаних коштів зв’язок з ними буде втрачено. Якщо ви плануєте евакуюватися в цей нелегкий час зі столиці чи інших місць, де ведуться бойові дії, не скидайте гроші наперед. Люди, які дійсно евакуйовуються і можуть прихопити з собою ще декілька людей, не будуть просити гроші наперед. Наполягайте на передоплаті готівкою в момент відправлення, не перераховуйте кошти авансом!
Не менш фейкові оголошення про здачу в оренду житла.
Знову ж таки, якщо вас просять перерахувати гроші на перед – не робіть цього! А якщо вже припустилися цієї помилки, будьте готові до того, що після отримання коштів відповідний номер телефону буде відключено. Ми усі повинні чітко усвідомити, що зараз не той час, щоб мати розкіш годувати різного роду шахраїв. Те ж саме стосується фейкових оголошень зі збору грошей на лікування дітей і людей, постраждалих від військових дій. Для такої мети шахраї навіть створюють фішингові сайти, які зовнішнім виглядом нагадують сайти справжніх благодійних фондів.
Знову ж таки, ретельно перевіряйте усю цю інформацію, щоб не помилитися з адресатом. Буде прикро, якщо ваші кошти потраплять зовсім не тим людям. А про виявлені фіктивні сторінки фальшивих фондів та організацій повідомляйте місцевій владі.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту