pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Світовий карантин: час для відновлення дикої природи

 Вакансія відкрита, також для іноземців, котрим дозволять в’їхати на територію Сполученого Королівства

• докладніше

Лікарняні і сп’яніння – в яких випадках не варто розраховувати на лікарняні?

 Всі ми люди, всі ми можемо дозволити собі трохи більше на робочому місці. Тим паче, якщо свято підходяще та інші колеги теж не проти перехилити на обідній перерві чарчину-другу. І все б нічого, але іноді така поведінка може перерости в щось більше. Наприклад, можна травмуватися на робочому місці. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як сім’я киян, яка живе в Словаччині і має там бізнес, допомагає ЗСУ


 Багатьох українців доля розкидала по світу не лише за останні пів року: це відбувалося в минулому неодноразово. На жаль, або на щастя, між іншим. Адже сотні тисяч українців, які перебувають за кордоном – маємо на увазі тих, які не в статусі біженців, а володіють своїм бізнесом чи мають високооплачувану роботу – отримали можливість не словом, а реальними справами допомагати своїм співгромадянам, які опинилися в біді.

Знайомтеся, Світлана Гаврищук та її чоловік, які залишили Україну вісім років тому. З початком повномасштабного вторгнення росії в їхньому житті розпочався новий етап. Маючи можливість допомагати нашим біженцям – Світлана має свій салон краси, а в чоловіка бізнес, пов’язаний з будівництвом – вони одразу взялися за справу. Ще в перший день війни, їдучи до кордону з чоловіком, щоб забирати наших біженців з кордону і надавати їм всіляку допомогу, Світлана написала в соцмережах допис словацькою мовою, в якому просила про допомогу та сприяння з боку словаків. На її допис відгукнулося багато людей: хтось пропонував безкоштовне житло, хтось міг допомогти грошима, продуктами, одягом. Так, за сприяння одного словака, який надав для допомоги українцям непрацюючий готель в центрі міста, розпочалася історія їхнього гуманітарного штабу. В цьому готелі, окрім штабу, вдалося також розмістити десять родин біженців. І хоча готель наданий їм безкоштовно аж на цілий рік, але рахунки сплачує Світлана з чоловіком. Але скільки вже було витрачено коштів на допомогу українцям з їхньої кишені, Світлана не каже. Це секрет.
Але про обсяги їхньої допомоги можна багато говорити. Розуміючи, що своїми силами не допоможеш настільки багато, як хотілося б, Світлана з чоловіком зверталися до словацьких компаній за допомогою. І знаєте, що? Хто стукає – тому відчинять. Одна словацька компанія допомогла медикаментами на 30 тисяч євро. Всі отримані медикаменти були одразу ж передані нашим волонтерам та військовим.
Чи важко їм в режимі нон-стоп допомагати українцям, які постраждали від агресії рф? Звичайно, важко, адже долають втома і стрес, та й інших клопотів вистачає: в родини двоє дітей, тож є куди вкладати час та зусилля. Але все це ніщо в порівнянні з тим, наскільки наша країна потребує допомоги таких українців та українок, як Світлана і її чоловік. Найбільше їхньої допомоги потребують наші військові та біженці, і вони це чудово розуміють. Припиняти допомагати не збираються, адже тільки так можна наблизити нашу спільну перемогу над силами зла.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту