pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Еще раз об осторожности: смертельные стройки

 Согласно данным Государственной службы статистики, на сегодня, самой травмоопасной сферой деятельности, имеющей наибольшее количество летальных случаев и фактов получения серьезных увечий сотрудниками, является строительство.

• докладніше

Локдаун минулого року VS січневий карантин: найбільш затребувані

 Умовний «рейтинг найбільш затребуваних» роботодавцями професій та фахівців, зокрема, його «перша десятка», розподілився наступним чином 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як сім’я киян, яка живе в Словаччині і має там бізнес, допомагає ЗСУ


 Багатьох українців доля розкидала по світу не лише за останні пів року: це відбувалося в минулому неодноразово. На жаль, або на щастя, між іншим. Адже сотні тисяч українців, які перебувають за кордоном – маємо на увазі тих, які не в статусі біженців, а володіють своїм бізнесом чи мають високооплачувану роботу – отримали можливість не словом, а реальними справами допомагати своїм співгромадянам, які опинилися в біді.

Знайомтеся, Світлана Гаврищук та її чоловік, які залишили Україну вісім років тому. З початком повномасштабного вторгнення росії в їхньому житті розпочався новий етап. Маючи можливість допомагати нашим біженцям – Світлана має свій салон краси, а в чоловіка бізнес, пов’язаний з будівництвом – вони одразу взялися за справу. Ще в перший день війни, їдучи до кордону з чоловіком, щоб забирати наших біженців з кордону і надавати їм всіляку допомогу, Світлана написала в соцмережах допис словацькою мовою, в якому просила про допомогу та сприяння з боку словаків. На її допис відгукнулося багато людей: хтось пропонував безкоштовне житло, хтось міг допомогти грошима, продуктами, одягом. Так, за сприяння одного словака, який надав для допомоги українцям непрацюючий готель в центрі міста, розпочалася історія їхнього гуманітарного штабу. В цьому готелі, окрім штабу, вдалося також розмістити десять родин біженців. І хоча готель наданий їм безкоштовно аж на цілий рік, але рахунки сплачує Світлана з чоловіком. Але скільки вже було витрачено коштів на допомогу українцям з їхньої кишені, Світлана не каже. Це секрет.
Але про обсяги їхньої допомоги можна багато говорити. Розуміючи, що своїми силами не допоможеш настільки багато, як хотілося б, Світлана з чоловіком зверталися до словацьких компаній за допомогою. І знаєте, що? Хто стукає – тому відчинять. Одна словацька компанія допомогла медикаментами на 30 тисяч євро. Всі отримані медикаменти були одразу ж передані нашим волонтерам та військовим.
Чи важко їм в режимі нон-стоп допомагати українцям, які постраждали від агресії рф? Звичайно, важко, адже долають втома і стрес, та й інших клопотів вистачає: в родини двоє дітей, тож є куди вкладати час та зусилля. Але все це ніщо в порівнянні з тим, наскільки наша країна потребує допомоги таких українців та українок, як Світлана і її чоловік. Найбільше їхньої допомоги потребують наші військові та біженці, і вони це чудово розуміють. Припиняти допомагати не збираються, адже тільки так можна наблизити нашу спільну перемогу над силами зла.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту