pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что такое оплачиваемая стажировка?

Очень часто молодежь, которая недавно закончила учебу или или же еще учится, ищет возможности найти хорошую работу с достойной зарплатой. Однако сделать это без опыта работы, соответствующих знаний и знания английского очень нелегко. Отличным вложением в будущее может стать практика за границей. О

• докладніше

Мінекономіки вже встановило святкові дні наступного року

 Усі питання сфери праці й зайнятості населення в Україні, з 27 травня 2020 року передані до Міністерства економіки України.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

У застосунку Київстар ТБ – безкоштовний освітній контент для всіх абонентів


 Всі ви, напевно, чули про платформу онлайн-телебачення від мобільного оператора «Київстар», навіть якщо не користуєтеся його послугами. З’явилася приємна новина: Київстар ТБ відкрив безкоштовний доступ до великої кількості освітнього та дитячого контенту. Причому цей контент доступний абонентам всіх мобільних операторів.

Програмування і не тільки – такий контент ви знайдете в розділі «Освіта», де школярі зможуть переглядати відео уроки від Всеукраїнської Школи онлайн. Окрім цього – слухати навчальні лекції, опановувати курси програмування, основи дизайну, підприємництва тощо. До речі, бібліотека відео-платформи постійно поповнюється новим контентом, тож і для школярів, і навіть для малюків знайдеться чимало цікавинок.
Всі ми знаємо, наскільки перспективними є зараз професії, пов’язані з розробкою програмного забезпечення, комп’ютерного дизайну та їм подібних дисциплін. ІТ Академія Шаг підготувала для школярів чимало курсів на цю тематику, як-от створення ігор у python, 3D-моделювання в сучасних мультфільмах, робота з фоторедактором, як стати ютубером та організувати і вести свої стріми. Зауважте, що лекції тривають півтори години, ви можете переглянути їх у будь-який час, що також передбачає зручну адаптацію до навчального плану.
Навчальний курс «Пізнаємо світ»
Дистанційна школа «Оптіма» пропонує увазі школярів освітній курс, який є поєднанням декількох галузей: природничої, суспільної, історичної, соціальної та охорони здоров’я. Опановуючи цей курс, діти виконуватимуть цікаві прикладні завдання, які сприятимуть розвитку їхньої наукової та технічної грамотності.
Курс «Підприємництво для школярів»
Цей навчальний курс розроблений компанією «Київстар» спільно із фахівцями з Мінцифри та студії онлайн-освіти EdEra. Протягом тридцяти шести уроків юні бізнесмени отримають відповіді на безліч важливих питань, пов’язаних з підприємництвом.
Про наймолодших абонентів у компанії теж не забули. Відеозаняття від ЮНІСЕФ та «Дитячого садочку онлайн» мають на меті відволікти психіку дітей від воєнної реальності. Зрештою, дітям можна ввімкнути також аудіоказки українською, а вибір теж порадує – чотири сотні казок чекають на прослуховування.
Щоб скористатися усіма цими безкоштовними пропозиціями, потрібно завантажити застосунок Київстар ТБ і залогінитись в ньому. Доступ до них, не забувайте, мають навіть абоненти інших мобільних мереж.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту