pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Рішення про фіндопомогу та проблеми із медичним страхуванням

 Важливо, що це необхідно зробити до 31 грудня поточного 2020 року, включно

• докладніше

Робота і зарплата в наступному році – якими вони будуть?

  На жаль, війна триватиме і в наступному році. Від цього й відштовхуються прогнози експертів. Зрозуміло, що мобілізація і військові дії впливають на весь уклад життя в Україні. Тому неважко спрогнозувати, що в наступному році будуть надалі затребуваними професії критичної інфраструктури та виробничі посади. Детальніше про це та інше читайте далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чому не варто відокремлювати родину від роботи?


 Пропонуємо вам розглянути найважливіші причини, чому жінкам не варто відокремлювати родинні обов’язки від роботи.

 
Щоб не випасти за межі свого оточення.
Із створенням сім’ї, з народженням дитини життя кардинально змінюється. Якщо говоримо про жінок, які отримали новий статус у житті – материнство, вони досить часто випадають за межі своєї соціальної групи. І навіть якщо це не так, близьке оточення все одно починає ставитися до них інакше, і вийти з декретного вакууму буває досить складно. Що робити у такій ситуації? Прийміть свою нову роль, оточіть себе людьми з подібними інтересами (материнство), і ви вже не будете почуватися самотньою. Та й спілкування з людьми, у яких схожі проблеми і переживання, дадуть приємне відчуття власної цінності та важливості.
 
Щоб не пропустити щось важливе.
В погоні за кар’єрним ростом ми часто забуваємо, що ми працюємо і розвиваємося не лише для того, щоб пристойно заробляти. Куди важливіші емоції власної дитини, святкові заходи та події, які сформують цінні спогади і дадуть відчуття глибокої єдності із своєю дитиною. Але якщо пропускати такі моменти через велику завантаженість на роботі, і робити це постійно – що в результаті залишиться? Діти виростуть і пам’ятатимуть те, що батьки, і в тому числі мама, багато працювали, мало приділяючи часу їм, дітям. Хтось буде ображатися на батьків добру половину життя, хтось візьме такий спосіб життя за приклад і теж проґавить безліч цінних моментів із власними дітьми у майбутньому.
 
Щоб зменшити рівень власної тривожності та страхів.
Жінкам і без того доводиться непросто – виношування дитини, народження та відновлення після родів забирають чимало енергії та душевних сил. Існує ризик післяродової депресії, яка зустрічається приблизно у 10-13% породіль. Тому без своєї улюбленої роботи, яка раніше, ще до народження дитини, надихала і заспокоювала, буде важко. Хтось скаже, що не варто поєднувати родину із роботою. Але якщо ви не уявляєте своє життя без самореалізації, чим швидше ви повернетеся «в стрій», тим краще буде для вас самих.
Опановуючи різні практики тайм-менеджменту, ефективного планування справ, енергійна мама зможе встигати і з виконанням робочих обов’язків, і приділяти час родині. А якщо бачите, що реально все не встигаєте робити самі, слідуйте цим трьом безцінним правилам:
  • Делегуйте обов’язки;
  • Вимкніть режим перфекціоніста;
  • Почніть любити себе кожного дня, і без різниці, який видався день, хороший чи поганий.
Так ви зможете вберегти себе від психічного виснаження, встигати багато і не почуватися при цьому обділеною. Успіхів і гармонії у всіх сферах життя!
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту