pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Витрати та результати фінансової допомоги на карантині

 Наприклад, станом на 31 грудня на такі програми було направлено 3,43 мільярдів гривень

• докладніше

Можлива заборона праці для невакцинованих українців

Певні обмеження у праці можуть ввести й для транспортників, сфери громадського харчування, комерційних та комунальних установ та компаній,

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Не дайте шахраям ошукати себе на ринку праці: актуальні поради


 З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни близько третини українців втратили роботу. Цією ситуацією скористалося чимало шахраїв, які вміло грають на бажанні людей працевлаштуватися. Як вберегтися від цього, читайте актуальні поради від порталу «Пропоную роботу».

Перевірка роботодавця
Якщо ви натрапили в інтернеті на привабливу вакансію, перш за все перевірте роботодавця з усіх можливих сторін. Зазирніть на його сайт, переконайтеся в його автентичності. Пошукайте відгуки про цю компанію – як і в соцмережах, так і на самому сайті. Уважно ознайомтеся з самою вакансією. Якщо в тексті вакансії просять будь-яку передоплату за свої послуги, це повинно викликати підозри. Не надсилайте паспортні дані, навіть якщо вас дуже наполегливо просять це зробити. Якщо вам надсилають на пошту незрозуміле посилання, в жодному разі не клікайте на нього.
Найпопулярніші шахрайські схеми при працевлаштуванні
Розглянемо декілька найвідоміших способів ошукати пошукача:
  • Вас просять заплатити певну суму за доступ до вакансії, гарантуючи стовідсоткове працевлаштування. Але жоден порядний роботодавець не може на початку вашого знайомства гарантувати це, адже він мусить розглянути не одного кандидата, перш ніж зробити остаточний вибір;
  • Також вас попросять оплатити попереднє навчання, або ж спробують виманити гроші за якісь навчальні матеріали, вироблення документації тощо. В жодному разі не робіть цього!
  • За телефонні дзвінки та смс-спілкування з фейковими роботодавцями з вашого мобільного рахунку зніматимуться кошти;
  • Вимагають надати документи про освіту чи посвідчення особи. Навіть якщо вам у відповідь обіцяють «золоті гори», утримайтеся від поспішних рішень. Краще покажіть цю вакансію чи прохання шахраїв близьким людям чи друзям, щоб вони переконали вас у протилежному.
Які ще ознаки шахраїв на ринку праці?
Виділимо ще декілька ключових ознак, які вказуватимуть на шахраїв. Зверніть увагу, що фейкові компанії не мають юридичної адреси; також шахраї схильні обіцяти пошукачу «золоті гори», в надії на те, що людина на емоціях поведеться на їхні слова. Шахраї також не ставлять питань про попередній робочий досвід та роботу. А який серйозний роботодавець не поцікавиться людиною, яку хоче взяти до себе на роботу, чи не так? Також, знаючи про людське марнославство, шахраї надмірно хвалять пошукача, щоб апелюванням до самолюбства приспати його пильність.
Ось такі ознаки видають шахраїв на ринку праці з головою. Будьте пильні, уважні і обирайте тільки надійні вакансії від перевірених роботодавців.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту