pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Бывает ли "много выходных"?

 Как бы там ни было, но отдыхать необходимо, тем более, когда для праздника есть повод. Помните только о том, что на «день четвертый» праздник окончиться и вам предстоит снова идти на работу. 

• докладніше

Витрати та результати фінансової допомоги на карантині

 Наприклад, станом на 31 грудня на такі програми було направлено 3,43 мільярдів гривень

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Водій літаючого таксі – професія найближчого майбутнього


 Майбутнє відбувається уже зараз. Нещодавно у космосі побував екіпаж першого у світі цивільного екіпажу, але й на землі стаються не менш цікаві події. Наприклад, у повітря все частіше злітають електро таксі, виробники яких активно тестують свої творіння в реальних умовах.

Донедавна подібні концепції були успішно реалізовані хіба що у фантастичних фільмах на зразок «П’ятого елементу», але наприкінці липня 2021-го року літаючий автомобіль вперше здійснив міжміський переліт, подолавши відстань між двома словацькими аеропортами за 35 хвилин (міста Нітра і Братислава). AirCar – так називається цей автомобіль – перетворюється на літаючу машину за 2 хвилини. Виглядає як засіб пересування із фантастичних бойовиків.
Льотні характеристики AirCar’а такі: як запевняють розробники, їхній автомобіль здатен пролетіти тисячу кілометрів, піднявшись на висоту до двох з половиною кілометрів, а середня швидкість складе приблизно 170 км/год. Проектування і створення літаючого прототипу забрало два роки, але після успішного тестового польоту компанія планує зайняти бодай частину світовому ринку приватних літаків і повітряного таксі. А конкуренти вже є, і доволі серйозні. 
Наприклад, автомобільна компанія Hyundai – у тісній співпраці з англійською компанією Urban-Air Port – будуть створювати мережу повітряних таксі у багатьох країнах світу: США, Великобританії, Франції, Німеччині, Південній Кореї, Австралії. І перша така станція відкриється вже у наступному році. Щасливими свідками літаючих автомобілів над своїми вулицями стануть жителі міста Ковентрі, Англія. Одразу ж за першою станцією планується збудувати ще дві – в Лондоні та Лос-Анджелесі. Засновники Urban-Air Port переконані, що майбутнє – за безпілотними таксі та літальними апаратами. 
NASA – ще один серйозний конкурент. На початку вересня вони взялися за тестування повітряного електротаксі Joby, який здатен на одному заряді подолати 240 км, при максимальній швидкості в 320 км/год. Аерокосмічна агенція тестує свій літаючий електромобіль на безпеку та рівень шуму, адже безшумна робота – це одна з найважливіших вимог до літаючого транспорту. До речі, Joby має шість гвинтів, і розрахований на перевезення п’ятьох людей одночасно. Тому питання безпеки і безшумності особливо актуальні на старті ери повітряного таксі.
 
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту