pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Если командная работа – не ваш конек

 Несмотря на то, что на собеседовании каждый специалист отвечает, что с легкостью работает в команде, на самом же деле, не каждый горит желанием и вообще понимает ее суть. Поэтому, чаще всего, специалисты обучаются командной работе уже в процессе ее выполнения. Большинство специалистов, столкнувшись с командной работой, соглашаются, что это не их конек. Но что поделать, работа не волк и выполнять ее необходимо.

• докладніше

Навчаєтеся в універі, але хочете стати блогером? Навчіться правильно реагувати на коментарі

 Бажання стати блогером – тренд нового тисячоліття. Мабуть, тільки одиниці з нас не мріяли бодай на хвилинку стати успішним блогером чи блогеркою, збирати тисячі людей на своїх трансляціях і отримувати солідні пропозиції від роботодавців. Усе це добре, звісно, але якщо ви навчаєтеся в універі, але мрієте будувати кар’єру блогера, навчіться правильно реагувати на коментарі під вашими постами.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Бажання звільнення - це ще не саме звільнення


Звільнення за власним бажанням – відповідний крок. Можливо тому, дуже багато людей, розуміючи необхідність таких дій, все ж таки зволікають та «тягнуть час» із своїм остаточним вирішенням.

Принаймні, такі дані демонструє опитування, яке робили серед працюючих громадян України фахівці одного з відомих порталів, присвячених працевлаштуванню.

Виявилося, що понад 45% респондентів розмірковують про своє звільнення щоденно, але при цьому, таки не наважуються зробити такий радикальний крок. 19%- по декілька разів на місяць, також, мріють про нову роботу, а ще 14% - прагнуть таких змін раз чи два на протязі року.

18% опитаних прагнули звільнення всього раз чи три рази у своєму житті, а 4%- взагалі щасливі від тієї роботи, що виконують.

Загалом, до реальних змін роботи у своєму житті наважується не більше 5% українців.

Якщо, ви знайшли й себе у цих цифрах, зрозумійте те, що, коли відчуваєте необхідність змін, вам, рано чи пізно, але прийдеться діяти.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту