pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Співбесіда: про що не слід питати одразу

Слід розуміти, що не всі питання здатні зробити правильний внесок до ваших заслуг в очах опонента. 

• докладніше

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?

  Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Відвідування співбесід як хобі: досвід одного британця


 Сьогодні ми розкажемо вам про одну цікаву людину, вірніше, про її захоплення. Житель Великобританії чотири місяці ходив на співбесіди… просто так. Ні, йому не була потрібна робота – він перетворив це заняття на хобі. Чому і навіщо? Давайте дізнаємось. А заодно й довідаємося, як збільшити свої шанси на співбесіді.

На сайті новин Reddit один з користувачів під ніком R_o_g_z поділився своєю історією, яка одразу привернула до себе увагу. Ще б не привернула, адже він зробив своїм хобі проходження співбесід у різних компаніях. Як йому це спало на думку? За словами британця, йому деякий час не вдавалося влаштуватися на роботу, і це був один із найважчих періодів у його житті. Він не міг збагнути, чому компанії відмовляють йому в роботі, тому почав вивчати, як працює процес рекрутингу.
Виявилося, що в його резюме був зазначений один місяць, протягом якого він ніде не працював. А оскільки процес відбору резюме в західних компаніях давно автоматизований, його резюме відхиляли саме з цієї причини. Виправивши цю формальність, Рогз став отримувати безліч запрошень на співбесіди. Чим, зрештою, винахідливий британець і скористався.
Ще один цікавий момент – заради інтересу він почав вписувати в резюме всі ті навички, які вимагав той чи інший роботодавець. Тому для роботодавців він став «ідеальним кандидатом» на вакансію. Чи варто так робити, якщо не маєте усіх необхідних навичок? Навряд чи, адже ви ж не ходите на співбесіди задля розваги, чи не так?
Що збагнув британець під час чотиримісячного марафону по співбесідам?
Якщо прийти на співбесіду розслабленим, не нервуватися, то виявиться, що спілкування з рекрутером навіть приносить задоволення. Втім, як і підготовка до інтерв’ю. В результаті виходить, що кандидат поводиться природно, не соромиться ставити питання інтерв’юеру. Рогз на кожній співбесіді цікавився, які переваги роботи в цій компанії, що саме компанія може запропонувати йому, щоб він обрав цього роботодавця і таке інше. Коли мова заходила за розмір зарплати, британець взяв за звичку скаржитися, що вона не відповідає його очікуванням… і одразу ж прощався з рекрутером. Чоловік з подивом визнав, що деякі з роботодавців були готові розщедритися, і зверталися до нього з пропозицією обговорити зарплату під час наступної зустрічі.
Звичайно, так легко і просто можна поводитися на співбесіді тільки в тому випадку, коли тобі ця робота не дуже то й потрібна. Але британець сподівається, що до тих кандидатів, які прийдуть після нього, роботодавці будуть ставитися краще.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту