pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як заробляти, подорожуючи

 Давайте дізнаємося, як заробляти гроші подорожуючи. Якщо ви на повному серйозі поставитеся до цього питання, то зможете не лише частково відшкодувати переїзди, проживання та харчування, а й навіть заробити при цьому.

• докладніше

Які улюблені заняття на пенсії можна перетворити на джерело доходу?

 В Україні небагато знайдеться пенсіонерів, які були б задоволені розміром своєї пенсії. Відтак, для більшості літніх людей постає питання – які улюблені заняття можна перетворити на джерела доходу? Розглянемо декілька нескладних варіантів.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Польща зустріне заробітчан "оновленим трудовим законодавством"


 

Трудова міграція, що невщухаючі продовжує створювати проблеми на ринку праці України, виводячи кваліфіковані кадри за кордон, стає й певною проблемою для економіки держав, що стали своєрідною «землею обітованою» для українських остарбайтерів.

Оскільки до іноземних ринків праці з України щорічно виїжджають на заробітки сотні тисяч людей, це стає не завжди зручно та корисно для функціювання економік приймаючих держав. Тільки минулого 2019 ріку братська Польща видала (увага!) 1 мільйон 600 тисяч дозволів на роботу іноземцям на термін, що не перевищує півроку. На цю загальну кількість трудових мігрантів, 91% дозволів отримали українці.

Відчуваючи близьку проблему, уряд Польщі всерйоз замислився щодо кількості робочих місць, яка має забезпечити роботою власних громадян та вирішив оновити міграційну політику, зберігаючи трудові права поляків.

Принципи нової міграційної політики, польські розробники мають презентувати у вигляді готового та затвердженого проекту закону не пізніше, ніж за півроку. Така квапливість свідчить про те, що співвідношення шукачів на польському ринку праці суттєво здвинулося не на користь місцевих працівників. Й уряд не має довготривалого терміну для вирішення цієї проблеми.

За словами заступника директора департаменту міністерства сім'ї, праці і соціальної політики Польщі, «нова політика» буде базуватися на головних чотирьох принципах.

Такими принципами вважають:

·         забезпечення захисту польського ринку праці від неконтрольованої кількості шукачів-іноземців;

·         максимальна взаємозамінність працівників, затребуваність багатопрофільних навичок кандидатів на посади дефіцитних спеціальностей;

·         прорахована циркуляція перебування в Польщі задля роботи іноземних трудових мігрантів;

·         обов’язковий регіональний розподіл шукачів, враховуючи потреби тих регіонів країни, де існує суттєвий брак робочих рук.

Такі принципи вже обумовлюють неможливість отримання іноземцем довготривалої робочої візи в Польщу. На цьому аспекті наголосив й чиновник. Виключення будуть складати лише ті випадки, коли іноземний громадяни вже має дозвіл на постійне проживання в Польщі.

Зараз, на самому початку 2020 року українських заробітчан в цій країні нараховують понад мільйону осіб. Працівники на сезонних роботах, які змінюють один одного протягом року – доволі великий відсоток серед українських шукачів. При цьому, близько 30% українців вже мають дозволи на постійне мешкання на території Польщі та більшість з них працюють на постійній основі.

Наразі, рівень безробіття в країні складає показник 5,2%, й це майже 850 000 поляків, що не мають роботи. Саме таке становище речей змушує польській уряд захистити свій ринок та своїх працівників.

 

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту