pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як ви спілкуєтесь з підлеглими?

  Вам, як успішному керівнику, навряд чи треба, щоб що-небудь вносило дисонанс у роботу вашої команди

• докладніше

Популярні вакансії в Києві у лютому

  Київський міський центр зайнятості наприкінці лютого поділився статистикою найпопулярніших вакансій за поточний місяць. Статистика сформована на основі 4,4 тисяч актуальних вакансій, з якими роботодавці звернулися до столичної служби зайнятості.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чим зайнятися студентам, окрім навчання – цікаві події тижня в столиці


 Частина зимових свят уже промайнула, учні шкіл і студенти вийшли на навчання. Декілька тижнів вихідних і плідного відпочинку – це чудова пора, щоб набратися сил і з наснагою взятися за навчання. Якщо ви – енергійні та ініціативні, і навчального навантаження вам недостатньо, пропонуємо вашій увазі добірку цікавих подій тижня в столиці, ініційованих Київським молодіжним центром для активної і креативної молоді.

12 січня – прокачуємо знання стосовно професійної кар’єри.
Цього дня відбудеться прямий ефір з людиною, яка є професіоналом у своєму напрямку.
Завітавши на прямий ефір, ви отримаєте чудову можливість дізнатися фахові поради від людини, яка досягла певних результатів у своїй професії. Отримані рекомендації дадуть змогу зрозуміти, як будувати свою власну професійну кар’єру і досягти успіху в обраному напрямку.
Як потрапити на прямий ефір? Завітайте на сторінку Київського молодіжного центру в інстаграмі, щоб дізнатися час проведення прямого ефіру.
13 січня – дізнайтеся більше про Steam-освіту (відео онлайн-лекції ви знайдете на сторінці Київського молодіжного центру).
Цей передовий підхід в освітній діяльності набуває все більшої популярності, тому студентам і молоді не завадить краще познайомитися з цим поняттям. Хто не знає, слово Steam розшифровується як «Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics», тобто це освітній підхід, який має на меті не тільки надати технічні знання, а й підійти до процесу опанування технічних знань творчо, активно застосовуючи уяву і креативність. Безумовно, така лекція буде суперкорисною для студентів не лише технічних спеціальностей.
16 січня – онлайн-лекція на кар’єрну тематику.
Хочете стати професіоналом своєї справи, бо вважаєте, що це дозволить в найкоротші терміни побудувати успішну кар’єру? І правильно вважаєте, але не забувайте, що у цій грі беруть також участь інші фактори. Наприклад, ваші особистісні якості, вміння спілкуватися і заводити нові контакти, здатність виділитися з-поміж інших кандидатів на співбесіді… вам стало цікаво? Приходьте 16 січня на сторінку КМЦ в інстаграмі і онлайн-лекція в IGTV – до ваших послуг.
Ось такі чудові онлайн-події цього тижня для молоді і студентів, які бажають розвиватися і по-максимуму прокачувати свої професійні і особистісні якості.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту