pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Коли не треба поспішати зі звільненням

 Ну, тут одним словом не висловиш. Тому пропонуємо декілька причин, які не повинні розцінюватися вами як привід до звільнення

• докладніше

Долаїмо творчу кризу

 Можливо, ці прості поради від психологів, зможуть допомогти вам швидко вийте з цього неприємного стану

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Налаштовуємось на роботу після свят – як це зробити дійсно ефективно?


 Новорічні свята дають чудову можливість призабути на деякий час про робочі будні, а також довго спати, багато відпочивати і гостювати. Звичайно, за таких обставин легко розслабитися. А коли святкові дні добігають кінця, буває складно налаштуватися на роботу після свят. Як зробити це ефективно? Давайте розберемося в цьому питанні.

 
Повертаємося до звичайного ритму завчасу
За декілька днів до повернення на роботу почніть практикувати свій звичний графік дня: вчасно прокидайтеся, скасуйте «піжамний режим», почніть планувати робочі справи, складайте списки. І це не означає, що потрібно занурюватися у все це з головою: 20-30 хвилин щодня цілком вистачить для планування першочергових справ, які потрібно виконати одразу після повернення на роботу.
 
Не обривайте святкові дні раптово
І якщо ви помалу почнете повертатися до робочого режиму, так само поступово «прикручуйте» рівень свята. Мабуть, один із найгірших варіантів перед виходом на роботу – це безтямно просвяткувати усі без винятку вихідні дні, а потім отямитися, приміром, 9 січня ввечері: «Ой, мені ж завтра на роботу!..» Такий різкий перехід від святкових днів до робочих може спровокувати високий рівень стресу. Щоб уникнути таких неприємних наслідків, «прикручуйте» собі свято помалу, так буде комфортніше налаштуватися на роботу після свят.
 
У перший робочий день розставте пріоритети
Можливо, за час вашої відсутності на роботі накопичилося багато справ. Якщо й так, не намагайтеся охопити їх усіх в перший день. Приділіть час розстановці пріоритетів, визначте рівень важливості кожної справи. Обов’язково знайдуться ті завдання, які можна відкласти на декілька днів.
 
Глобальні цілі – через тиждень
Не ставте одразу глобальні цілі. Натомість один-два тижні після свят заплануйте і виконайте якісь короткострокові цілі. Це додасть позитиву і впевненості в собі, бо якщо одразу взятися за потужні об’ємні завдання, є ризик їх не потягнути. Не забуваємо, що свята тільки-тільки минули, на вулиці – холод і похмура погода, які зовсім не додають позитиву і завзяття.
 
Поділіться враженнями з колегами
Обмін емоціями, враженнями – це хороший спосіб створити в колективі гарний настрій, і разом із колегами налаштуватися на роботу після свят. Дізнайтеся, як минули їхні свята. І найкраще це зробити під час обідньої перерви, зібравшись за одним столом.
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту