pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Мвампозвоним" - уже отказ?

  Учавствовавшие в опросе представители кадровых служб и работодатели, сообщили, что только 38% среди них сообщают кандидату об отказе, объясняя его причины.

• докладніше

Як у столиці підтримують місцевий бізнес?

 Розуміючи важливість підтримки столичного бізнесу в умовах воєнного стану, депутати Київради ще з березня ухвалили низку рішень, щоб полегшити життя київським підприємцям. Що це були за рішення, а також який важливий проєкт чекає на затвердження – читайте про це далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Багатозадачність чи неуважність до головного?


За часи швидкостей та сторіччя змін, багатозадачність стає чимось обов’язковим, змушуючи нас братися за декілька справ одразу, а де інколи, й прикривати цією функцією власну неорганізованість.

У процесі будівництва кар’єри, багато хто з нас вимушений вдавати з себе супер героя, відповідаючи за роботу на різних ділянках аби довести свою необхідність роботодавцю. Але, це не зовсім вірний шлях, здатний завести до таких глухих кутів, як вигоряння на робочому місці чи довготривалої депресії через купу незавершених справ.

Треба пам’ятати, що мозок людини створений ефективно опрацьовувати лише одну задачу, у де-яких випадках, непогано виконуючи супутні до неї дії. Ті ж якості, які приписують пану Цезарю, насправді було виявлено лише у 2% людей по всьому світу, то ж робити декілька справ одночасно, при цьому здобуваючи ефект від дій – спроможні тільки вони.

Непогано мати можливість переключати увагу з однієї справи на іншу, коли справи мають спільний напрямок або навпаки, мова йдеться про фізичну та розумову діяльність. У інших випадках, перенавантаження мозку та нервової системи, дуже швидко поставлять крапку у всіх таких починах.

Не менш безглуздо, вдавати з себе многозадачну особу та навантажуючи завдання «на себе», намагатися тим самим прикрити своє невміння виконувати роботу у заданий термін. Рано чи пізно, але така «багатозадачність» стане нестерпною з боку колег чи керівників, а за «цезарем» закріпиться імідж не здатної ні на що людини.

Тож, треба розуміти на що ви погоджуєтесь та наскільки це «робота для вас». Тим самим, ви не тільки принесете максимум користі у роботі та ще й збережете своє добре ім’я як спеціаліста.

 
p> Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту