pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Резюме

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

Что будущее нам готовит?

 Политик уверен, что сырьевая база и законодательство больше не будут обуславливать фактор размещения тех или иных производств, ориентируя его различные виды в места «где есть квалифицированные работники»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюємо над собою


Працюємо над собою


Ці вправи можуть стати у нагоді тим, хто не знає чого хоче від життя, але мріє його змінити, і головне, страждає від нерішучості.

Працюємо над собою

      Я — вільний! У кожного з нас є дуже багато різних бажань. Але здійснити їх нам заважають власна сором’язливість та нерішучість. Уявіть, що ви прийняли чарівну пігулку, яка на певний час усуне всі стримуючі чинники, засвоєні правила і моральні норми. Ви звільнилися від нерішучості, внутрішньої цензури, будь-якого зовнішнього тиску. Чарівна пігулка діє протягом тижня. Уявили?..

Візьміть зошит і занотовуйте все, що будете робити весь цей час: що говоритимете; як виглядатиме ваше життя; як почуватиметися. Записуйте детально, бо ж заведений щоденник, крім вас, ніхто ніколи не побачить. А через тиждень перегорніть сторінку і запишіть результат: що вам вдалося здійснити за допомогою пігулки і що б ви могли зробити без неї. Якщо зробили найменшу долю того, про що мріяли, ви — переможець.

      Оголошення. До чого ви прагнете у своєму житті? Подумайте і напишіть оголошення про свої бажання в уявну газету. Оголошення може бути і про купівлю нерухомості, обмін, пошук роботи, в рубриці «різне». Ви можете написати оголошення і з приводу пошуку друга, будь-чого. Вигадайте свої, оригінальні форми оголошення з детальним викладенням умов того, чого бажаєте. Кожне оголошення напишіть на окремому аркуші, по можливості, розвісьте по квартирі. Якщо це неможливо, покладіть у шухлядку і час від часу, перебираючи, доповнюйте. Ця вправа допоможе вам поставити перед собою конкретні цілі і визначити найважливіші. Поставлене завдання — це вже половина його вирішення.

      Чарівна крамниця. Чи часто ми не наважуємося на той чи інший вчинок, зважаючи на наслідки. Так і сидимо півжиття, лише мріючи про щастя. Досить. Вчитимемося здійснювати свої бажання. Уявіть, що ви зайшли до чарівної крамниці. Тут можна купити все — посаду, сім’ю, поїздку на курорт, гарну зовнішність. Подумайте, що б ви придбали передусім, а що згодом.

Запишіть перелік запропонованих покупок у зошит. От ви підійшли до прилавка і просите продавця загорнути вам, наприклад, досить грошову і захоплюючу роботу. Але продавець запитує, чим за цю покупку платитимете. Запишіть у зошит, що ви готові віддати, аби отримати бажане (скажімо, влаштувати дитину до дитячого садочку, розірвати з друзями, з якими вас пов’язують службові стосунки тощо). Спробуйте у реальному житті відмовитись принаймні від чогось, поки що без гарантій, аби натомість у вас здійснилося задумане. Якщо ви навчитеся позбуватися звичок, чимось жертвуючи, то зможете досягти успіху і бути щасливою людиною.
 
Підготувала Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Personal.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу
© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту