pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Працевлаштований машиною

 Цікаво, що багатьох коментаторів цієї новини у соціальних мережах, більше турбує сам факт того, що їх майбутнє буде вирішувати машина.

• докладніше

Добірка цікавих освітніх подій грудня для молоді

  Заряджайте павербанки, шукайте затишне місце з доступом до інтернету (в зазначені нижче дні), бо впродовж грудня на вас чекає декілька цікавих освітніх подій. Отже, для молоді і не тільки – добірка пізнавальних онлайн-заходів у грудні.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюємо над собою


Працюємо над собою


Ці вправи можуть стати у нагоді тим, хто не знає чого хоче від життя, але мріє його змінити, і головне, страждає від нерішучості.

Працюємо над собою

      Я — вільний! У кожного з нас є дуже багато різних бажань. Але здійснити їх нам заважають власна сором’язливість та нерішучість. Уявіть, що ви прийняли чарівну пігулку, яка на певний час усуне всі стримуючі чинники, засвоєні правила і моральні норми. Ви звільнилися від нерішучості, внутрішньої цензури, будь-якого зовнішнього тиску. Чарівна пігулка діє протягом тижня. Уявили?..

Візьміть зошит і занотовуйте все, що будете робити весь цей час: що говоритимете; як виглядатиме ваше життя; як почуватиметися. Записуйте детально, бо ж заведений щоденник, крім вас, ніхто ніколи не побачить. А через тиждень перегорніть сторінку і запишіть результат: що вам вдалося здійснити за допомогою пігулки і що б ви могли зробити без неї. Якщо зробили найменшу долю того, про що мріяли, ви — переможець.

      Оголошення. До чого ви прагнете у своєму житті? Подумайте і напишіть оголошення про свої бажання в уявну газету. Оголошення може бути і про купівлю нерухомості, обмін, пошук роботи, в рубриці «різне». Ви можете написати оголошення і з приводу пошуку друга, будь-чого. Вигадайте свої, оригінальні форми оголошення з детальним викладенням умов того, чого бажаєте. Кожне оголошення напишіть на окремому аркуші, по можливості, розвісьте по квартирі. Якщо це неможливо, покладіть у шухлядку і час від часу, перебираючи, доповнюйте. Ця вправа допоможе вам поставити перед собою конкретні цілі і визначити найважливіші. Поставлене завдання — це вже половина його вирішення.

      Чарівна крамниця. Чи часто ми не наважуємося на той чи інший вчинок, зважаючи на наслідки. Так і сидимо півжиття, лише мріючи про щастя. Досить. Вчитимемося здійснювати свої бажання. Уявіть, що ви зайшли до чарівної крамниці. Тут можна купити все — посаду, сім’ю, поїздку на курорт, гарну зовнішність. Подумайте, що б ви придбали передусім, а що згодом.

Запишіть перелік запропонованих покупок у зошит. От ви підійшли до прилавка і просите продавця загорнути вам, наприклад, досить грошову і захоплюючу роботу. Але продавець запитує, чим за цю покупку платитимете. Запишіть у зошит, що ви готові віддати, аби отримати бажане (скажімо, влаштувати дитину до дитячого садочку, розірвати з друзями, з якими вас пов’язують службові стосунки тощо). Спробуйте у реальному житті відмовитись принаймні від чогось, поки що без гарантій, аби натомість у вас здійснилося задумане. Якщо ви навчитеся позбуватися звичок, чимось жертвуючи, то зможете досягти успіху і бути щасливою людиною.
 
Підготувала Софія ЖУРАВСЬКАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту