pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как влияет дорога на работу на сотрудников

 Проведенный опрос о транспорте, на котором добираются украинские сотрудники на работу, показал: 41% из общего числа добираются на маршрутках, 35% на метро, 23% автобус, троллейбус, трамвай, 19% на личном автомобиле, 16% пешком по месту жительства, 3% используют велосипед, 3% на корпоративно автомобиле, 4% используют другие средства для передвижения.

• докладніше

Грядущая "утопия" глазами футуролога

 Так, например, по утверждениям специалиста, уже через пятьдесят лет вместо 218 государств на политической карте мира, мы будем иметь около 600 крупных мегаполисов, ближайшие к которым города, станут, по сути, их дальними районами

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Коли треба "трохи вагатися"


Якщо ви відчуваєте що з вашим роботодавцем слід «прощатися», все ж таки не кваптеся із рішенням, й врахуйте усі можливі варіанти розгортання подій на вашому трудовому шляху у майбутньому.

Буває так, що при здійснення ретельного аналізу ситуації, та робота, що ще недавно здавалася рутиною та не мала жодних перспектив, у зрівнянні з альтернативними варіантами, виявляється взірцем стабільності та надійності фінансування вашого життя.

Але, коли думки щодо звільнення не дають вам спокою, використайте ці прості поради, щоб зробити такий крок вкрай вдумливо.

Проаналізуйте своє відношення до роботи, яку виконуєте, враховуючи й те наскільки ви активні у роботі, й те, наскільки вам бажано туди ходити. Далі зверніть увагу на колег, що вас оточують та ваші взаємовідносини. Бачити чи ні ви ті приклади професійного росту, які запевняють вас у можливості власного просування? Подумайте над тим, який розвиток ви вже отримали на цьому місці й чому складалося саме так? Можливо, ваша професія – трохи не те, до чого в вас є хист. То, хто знає, чи будете ви радіти такому ж, схожому на попереднє, місцю роботи.

Перегляньте події на ринку праці та особливо у напрямках вашої сфери діяльності. Чи є там гарантії того, що обрана вами професія буде актуальною найближчим часом?

Розберіть свої сильні та слабкі сторони особистості. Розумійте відверто – чого вам слід чекати від себе, а що залишається за межами ваших можливостей.

Після всього цього сплануйте свої «кроки» до нової роботи. Тепер, прийняв остаточне рішення ви можете максимально впевнено починати щось нове.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту