pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Незабаром роботи на Київщині побільшає – отримано перші кошти на відновлення зруйнованого житла

 Сьогодні, 25-го квітня, стало відомо, що в Київську область надійшла перша державна субвенція на ремонт житла. Сума чимала – 400 мільйонів гривень. На практиці це означає, що найближчим часом на Київщині зросте потреба в робочих руках, які займуться відновленням пошкоджених будівель.

• докладніше

Чи варто повертати дітей за парти з 1-го вересня?

 Екс-міністерка освіти і науки України (2016-2019) Лілія Гриневич вважає, що дітей варто повернути за парти з вересня цього року. А ви як вважаєте, шановні батьки? Також згадаємо у статті про призначення стипендії для найобдарованіших дітей Києва.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Конкурент АТБ – Lidl – може незабаром з’явитися в Україні


 Які виклики це принесе для найбільшої продуктової мережі України АТБ (і не тільки АТБ), і як німецька мережа супермаркетів позиціонуватиме себе в Україні – читайте нижче в статті.

Війна цін…
Німецька продуктова мережа славиться своїми низькими цінами. Це відбувається завдяки покупці товарів великими партіями, що у підсумку дає можливість контролювати собівартість продукції. Також Lidl не користується послугами посередників, через яких і зростає кінцева ціна товару. Як і АТБ, Lidl продають товари власного виробництва, і економить на обладнанні (товари лежать просто в коробках на полицях).
Хоча Lidl також не без недоліків: наприклад, обмежений вибір товарів. Тобто якщо Lidl можуть запропонувати покупцям близько 2 тис. найменувань унікальної продукції, інші великі супермаркети пропонують вибір товарів у 10-30 разів більше. Але навряд чи для пересічного продавця це становить велику незручність.
 
…І зарплат.
Справа в тому, що на додачу до низьких цін мережа німецьких супермаркетів також виплачує своїм працівникам значно більші зарплати – приблизно на 25% більше, ніж їхні конкуренти. Приміром, в Естонії середня зарплата продавців у місцевих супермаркетах становить близько 800 євро, а Lidl обіцяють виплачувати близько 1000 євро. Зрозуміло, що такий підхід до формування зарплат суттєво змінює правила гри на торговому ринку.
Такий сценарій прогнозується і в нашій країні (за умови, якщо супермаркети Lidl таки з’являться в Україні в найближчі декілька років). Тобто, якщо середня заробітна плата касирів в Україні становить близько 11 тис. грн., то в Lidl вони отримуватимуть близько 14 тис. грн.
Чи вплине такий підхід до формування зарплат на конкурентів Lidl?
Є серйозні підстави стверджувати, що смілива пропозиція німецької мережі супермаркетів може вплинути на їхніх конкурентів, які теж піднімуть рівень оплати праці для співробітників своїх продуктових мереж. Схожа тенденція простежується в кількох східноєвропейських країнах, в яких Lidl на додачу до війни цін розпочав «війну» заробітної плати.
Наприклад, про згадувану вже Естонію: збільшуючи рівень зарплат, німецька продуктова мережа прагне у такий спосіб привести вісімсот працівників у свої супермаркети, «приманивши» їх за допомогою вищої зарплати. Можливо, у такий спосіб вдасться вирішити проблему нестачі робочої сили в торгівлі, тим паче, що плинність кадрів у продуктових магазинах завжди була високою.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту