pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Какую заработную плату указать соискателю

 Размер заработной платы – один из основных пунктов резюме любого специалиста. Соискатель всегда стоит перед сложным решением, указывая в резюме размеры заработной платы, которые хотел бы получать на будущей работе. 

• докладніше

Ринок праці під час війни та найбільш оплачувані робітничі спеціальності

  До війни український ринок праці демонстрував стабільне зростання. Як свідчать аналітичні дані з порталів працевлаштування, на одну вакансію в середньому претендувало близько 1,5 кандидата. Тобто фактично кожен пошукач міг отримати роботу. Після 24-го лютого 2022 року кількість вакансій на українському ринку праці впала до рекордно низьких показників – 7% від довоєнного рівня.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюєте за комп’ютером? Ось поради, щоб зберегти здоров’я


 Захворювання суглобів, проблеми з очима та хребтом, застій крові – цих та інших неприємних проблем із здоров’ям можна уникнути, якщо пам’ятати про деякі поради, якщо вам доводиться багато часу проводити за комп’ютером.

Стежте за поставою.
Працюючи за комп’ютером, важливо зберігати правильну поставу. Не нахиляйтеся вперед, стежте, щоб спина не перетворювалася на запитальний знак. Подбайте про зручне робоче крісло. Так, хороше крісло коштує недешево, але воно того вартує.
Не забувайте провітрювати кімнату.
Ніби й банальна порада, але часто люди забувають робити це регулярно. Свіже повітря збадьорить і прожене сонливість. А ви заодно порухаєтесь і розімнетесь.
Тримайте монітор в чистоті.
Не допускайте появи плям на моніторів, слідів від пальців. Користуватися вологими серветками не варто: краще придбайте спеціальні спреї чи серветки.
Часте кліпання.
Ніби дріб’язкова річ, але за напруженою роботою очі менше кліпають. Якщо відчуваєте, що очі перенапружені, покліпайте трохи частіше. Це помасажує очі і зволожить рогівку.
Вправи з фокусуванням погляду.
Для здоров’я очей регулярно виконуйте таку вправу: підійдіть до вікна і сфокусуйте погляд на ближніх об’єктах (наприклад, на вазоні чи віконній рамі). Потім подивіться вдалечінь і сфокусуйтесь на далекому об’єкті. Потім знову сфокусуйте погляд на ближньому об’єкті, затим переведіть погляд на горизонт. Однієї-двох хвилин для одного «підходу» буде достатньо. Така вправа допоможе очам відпочити і відновитися.
Періодично відпочивайте чи змінюйте вид діяльності.
Попрацювали тридцять хвилин? Перепочиньте від монітора. Помасажуйте легенько очі, виконайте легку гімнастику. Приготуйте чай чи попийте води. Важливо, щоб ви порухались трохи. Можете запровадити таке правило: попрацювали годину – присядьте десять-двадцять разів. Чудово, якщо маєте перекладину неподалік, щоб протягом дня просто повиснути кілька разів (30-60 с), щоб зняти напругу із втомлених м’язів спини.
Не забувайте також про правильне освітлення робочого місця. В темряві працювати небажано, бо зіпсуєте собі очі – ви знали це?
Ніби й прості поради, і нічого складного в них немає, чи не так? Але ми часто забуваємо про такі прості рекомендації, які вбережуть наше здоров’я, якщо по роботі змушені багато часу проводити перед монітором.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту