pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Налаштовуємось на роботу після свят – як це зробити дійсно ефективно?

Коли святкові дні добігають кінця, буває складно налаштуватися на роботу після свят. Як зробити це ефективно? Давайте розберемося в цьому питанні.

• докладніше

Чим зайнятися студентам, окрім навчання – цікаві події тижня в столиці

  Частина зимових свят уже промайнула, учні шкіл і студенти вийшли на навчання. Декілька тижнів вихідних і плідного відпочинку – це чудова пора, щоб набратися сил і з наснагою взятися за навчання. Якщо ви – енергійні та ініціативні, і навчального навантаження вам недостатньо, пропонуємо вашій увазі добірку цікавих подій тижня в столиці, ініційованих Київським молодіжним центром для активної і креативної молоді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Уряду потрібні держслужбовці


 Певним чином оновлюючись, вітчизняний ринок праці пропонує й нові вакансії у самих різних сферах людської діяльності.

У той час, коли робочі місця звільняються завдяки відтоку кадрів, що продовжує існувати на ринку праці України, вакансії у категорії «ТОП» обумовлені пертурбаціями, що мають місце у владних коридорах сьогодення.

Так, згідно з інформацією, що була надана департаментом інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабміну країни, сьогодні уряд потребує низку спеціалістів, що мають обійняти декілька ТОП-ових вакансій.

Наразі, потрібні держслужбовці що можуть зайняти такі посади, як: Голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті, Голова Державної аудиторської служби, Держсекретар Міністерства культури, молоді й спорту, Голова Українського інституту національної пам’яті та Голова Державного агентства з питань кіно.

Від шукачів, що ризикнуть пройти співбесіди на вакантні місця держслужбовців вимагатимуть наявність ступені магістра або вищих ступенів освіти, вільного володіння українською мовою та знання іноземних мов, зокрема англійської. Також, в людині має бути вдалий досвід роботи на відповідальній керуючій посаді.

На тих, хто пройде етап відбору резюме, чекають тестування у таких напрямках, як: іноземна мова, мислення (числове та вербальне), законодавство України, аналітика. Співбесіда можлива тільки з тими кандидатами, які складуть ці тести вдало. Після співбесід, найкращого обиратиме у Комісії з питань вищого корпусу (державної служби).

Тому, якщо відчуваєте, що ця вакансія саме для вас, заповняйте відповідну форму заявки, що міститься на Єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України. Можливо саме ви зможете принести щось новаторське та прогресивне в обрану галузь, зробив тим самим вклад й до кращих змін в житті України, у цілому.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту