pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как строить и поддерживать партнерские соглашения

 Партнерские отношения – один из способов управления и организации предпринимательской деятельности, которая основана на объединении имущества нескольких владельцев. Партнерские отношения нужно уметь строить и поддерживать, так как от этого зависит слаженная работа всей компании.

• докладніше

В Украине анонсировали глобальные проверки сферы строительства

Стройки страны будут серьезно проверять 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Розвиваємо творчі здібності: корисні поради


 Де б ви не працювали, творчі здібності можуть стати у нагоді. Навіть якщо ви працюєте не в сфері мистецтва чи музики. В бізнесі теж вітається творчий підхід, адже кожна людина може привнести в світ щось оригінальне і цінне. Що ж робити, якщо ви відчуваєте, що ваш творчий потенціал недостатньо розкритий? Скористайтеся цими простими порадами, наведеними нижче.

  Щоденні прогулянки.
  Відкриємо один секрет щоденних прогулянок: під час прогулянки мозок насичується киснем і до того ж відпочиває. Напевно, ви зауважували, що під час прогулянок може прийти осяяння, коли ви роздумуєте над важливим питанням. Або інсайт, як зараз модно говорити. Тому щоденні прогулянки, особливо в безлюдному місці – чи малолюдному, якщо мова про столицю чи обласні центри – дасть вам можливість побути наодинці з собою. Ще один секрет, який стосується щоденних прогулянок – не ходіть щоразу одним і тим самим маршрутом. Прогулюйтесь незнайомими вуличками, відвідуйте місця, які раніше не відвідували. Все це для нашого мозку – нова інформація, тому шанс виникнення нових асоціацій стрімко зросте.
   Увага до власного тіла.
  Що мати енергію для творчості, приділяйте увагу своєму тілу. Масаж, медитації, йога, гаряча ванна з ароматними бомбочками – ці прояви щоденної турботи до тіла покращать вашу увагу і концентрацію, знімуть втому і стимулюватимуть розумові процеси.
   Однодумці.
  А тепер поміркуйте над таким питанням – чи є у вашому оточенні люди, які поділяють ваші інтереси? Якщо немає, це ще не причина, щоб засмучуватися. В інтернеті ви завжди можете зустріти однодумців. Однодумці – це дуже важливо насправді: ви заохочуєте один одного, обмінюєтесь цікавими ідеями. Можливо, навіть розпочнете спільний проєкт, який з часом переросте у щось грандіозне.
  Блокнот в смартфоні.
  Завантажте в телефон найпростіший блокнот. Не потрібно вишукувати якусь надто «наворочену» програму. Все що вам знадобиться – це пуста біла сторінка з мінімумом відволікаючих факторів: кнопочок, анімації і т.д. В ідеалі взагалі їх не повинно бути. Чому саме блокнот в смартфоні? Тому що на вулиці записувати щось ручкою чи олівцем в паперовий блокнот – не завжди зручно. Чи коли ви перебуваєте в транспорті, приміром. Та й людина з телефоном в руках не привертатиме увагу оточуючих. Це до того, що не всім зручно і комфортно, коли хтось витріщається збоку.
  «Годинка генія».
  Поміркуйте, чи можете ви протягом дня виділити одну годину для своєї творчості. В місяць «набіжить» тридцять таких творчих годин. Це вже непоганий початок для старту, як вважаєте?
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту