pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шило и "мыло"

• докладніше

Вопросы работодателю, как возможность получить вакансию

 Вопросы на собеседовании – классическая форма общения работодателя и соискателя. Поэтому, и соискатель, и работодатель должны готовиться заранее на собеседование и готовить ряд интересующих их вопросов. Многие из соискателей не готовят вопросы заранее, ориентируясь на обстоятельства, но работодатели утверждают, что повлиять на ход собеседования и решение работодателя могут даже вопросы, заданные в процессе беседы.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Work and Travel в США – це дорого… але все-таки варто?


 Студенти, які вже планують, чим займуться наступним літом – зверніть увагу на програму Work and Travel. Багатьох студентів від участі в цій програмі зупиняють два суттєвих моменти – мовний бар’єр та висока, як для пересічного українського студента, ціна на оплату послуг цієї програми (якщо ми говоримо саме про США). Але давайте розглянемо, які переваги ви отримаєте від участі в програмі, і чи це той випадок, коли «дорого» конвертується в «а воно того варте».

     Так, ціни дійсно кусаються, якщо ми говоримо про літо, проведене в США (на один квиток – приблизно 800 у.о., в залежності від міста, куди вирушите). За повний пакет, коли за вас все роблять організатори – шукають місце стажування, гарантують отримання візи – доведеться заплатити 1750 у.о. Але за ці гроші ви отримуєте повний пакет послуг, і, мабуть, найбільше, про що вам потрібно буде хвилюватися – це добре пройти співбесіду (до якої вас підготують).
    Нижче ми розглянемо переваги, які ви здобудете, відвідавши США за програмою Work and Travel, але якщо така ціна для вас повністю непід’ємна, зверніть увагу на більш «бюджетний» варіант – Німеччину. Середня вартість програми тут становитиме від 300 до 500 євро. Погодьтеся, суми суттєво відрізняються.
   Тому не марнуйте час і починайте опановувати англійську мову, якщо вирішите взяти участь у цій програмі. Або ж німецьку мову, якщо плануєте попрацювати за програмою Work and Travel саме в цій країні. До літа – вдосталь часу, щоб підтягнути знання будь-якої мови, якщо у вас із цим скрутно.
      То які переваги ви отримаєте, якщо таки знайдете потрібну суму і вирушите в США на кілька місяців?
     Ви познайомитеся з американською культурою офлайн, а не лише онлайн. Крім власне американців, ви познайомитеся з молодими людьми із Китаю, Японії, Філіппін та багатьох інших країн світу. Work and Travel – це розширення світогляду до розміру земної кулі, та ще й на все життя.
    Мистецтво і спорт Сполучених Штатів.  Зізнавайтесь, хотіли побувати на справжньому бейсбольному матчі, в якому грають Нью-Йорк Янкіз чи Лос-Анджелес Доджерс? А подивитися галерею мистецтв у Вашингтоні чи відвідати музей Метрополітен, який розташовується на території Централ-парку, вам коли-небудь хотілося? А відвідати Нью-Йорк, Лос-Анджелес чи Маямі – хіба це не прекрасно? Коли програма наближатиметься до завершення, ви матимете вдосталь часу, щоб приміряти на себе роль туриста в США.
    Волонтерство. Окрім вищезазначених плюсів, ви також зможете отримати досвід волонтерства. Для американців це давня традиція, і ви теж зможете долучитися до цієї благородної справи. І, звичайно, суттєво підтягнете свій рівень англійської.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту