pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пять признаков того, что вам мало платят

Если вас стали посещать мысли о том, что работодатель вам не доплачивает за работу, то, возможно, вам стоит разобраться так ли это, ведь чувство неоцененности – одно из самых гнетущих и неприятных. Практически для всех специалистов заработная плата и ее размеры – показатель того, что они выполняют свою работу грамотно и правильно. Поэтому если специалист не наблюдает изменений в заработной плате больше чем полгода, пора узнать в чем проблема.

• докладніше

Хто найбільш затребуваний цієї осені

Напередодні приходу зими (принаймні календарної), можна впевнено казати, що цієї осені, найбільш затребуваними були саме наступні робітники

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюючі пенсіонери – скільки можна працювати і як оплачується їхня праця?


 На пенсії життя не завершується, це факт. Тому чимало пенсіонерів в Україні воліють не сидіти, склавши руки, а працювати: чи на своєму звичному робочому місці, чи опановувати нову професію, якщо їх відправили на заслужений відпочинок.

  Одразу зауважимо, що згідно з Конституцією України літні люди теж мають право на роботу. Тому в сфері праці забороняється будь-яка дискримінація щодо обмеження прав працівників-пенсіонерів. На Заході навіть придумали спеціальний термін для позначення цього негативного явища – ейджизм.
Можемо виділити декілька причин, чому люди похилого віку воліють працювати, вийшовши на пенсію:
  • Усі ми чудово знаємо і розуміємо українські реалії, тому прожити на мінімальну пенсію без додаткових фінансових надходжень просто неможливо;
  • Є категорія завжди активних людей, які просто не зможуть, скажімо так, всидіти на одному місці;
  • Також деякі пенсіонери працюють, бажаючи збільшити свій дохід, щоб онуків можна було побалувати, а не тільки щоб забезпечити себе усім необхідним. А кого ж іще балувати, як не власних онуків, чи не так?
  Звичайно, чимало пенсіонерів не можуть повноцінно працювати через незадовільний стан здоров’я. Але давайте поговоримо про деякі моменти, які стосуються робочого часу та умов праці, якщо пенсіонери мають можливість працювати, і здоров’я їм «дозволяє».
  Робочий час.
  Для працівників похилого віку встановлюється такий самий за тривалістю робочий день, як і для молодших за віком працівників. Щоправда, на прохання літнього працівника роботодавець може зменшити тривалість робочого дня (і робочого тижня), але в такому разі й оплата праці також зменшиться.
  Чи можна залучати таких працівників до роботи в нічний час? Так, можна, але працювати вночі, у вихідні дні або понаднормово можна тільки за їхньої згоди. І якщо їм не протипоказано за станом здоров’я.
  А як щодо умов праці?
  Якщо говорити про умови праці для літніх працівників, роботодавці зобов’язані поліпшувати їхні умови роботи: робоче місце цієї категорії працівників повинно обладнуватися технічними та іншими засобами, які спрямовані на збереження їхнього здоров’я та працездатності. Також люди похилого віку мають право звертатися в державну службу зайнятості, якщо прагнуть підшукати собі підходящу роботу. Спеціалісти Центрів зайнятості у звичному порядку повинні надавати літнім людям усі необхідні послуги з питань працевлаштування.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту