pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Третий не лишний

Врагов можно просто не любить, уничижая взглядами и презрительным молчанием. А можно не любить активно, подавая иски в суд, строча гневные пасквили, создавая антикризисные блоки, союзы и коалиции (или подсыпая в суп стиральный порошок, пичкая «неприятельского» кота пургеном или наливая клей в ботинки супротивника…). В итоге, отношения с коллегами, соседями, второй половиной рушатся, из-за чего страдает бизнес, худеет кошелек и портится психологический климат. Все сложится именно так, если… не вмешается некто третий — совсем не лишний. И вот почему.

• докладніше

Что с работой в Украине: меньше безработных, больше вакансий

 На рынке труда страны «лидируют», в основном предложения из сферы обслуживания и рабочих специальностей. Довольно много также, предложений о работе менеджером по продажам в самых разных направлениях деятельности.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Працюючі пенсіонери – скільки можна працювати і як оплачується їхня праця?


 На пенсії життя не завершується, це факт. Тому чимало пенсіонерів в Україні воліють не сидіти, склавши руки, а працювати: чи на своєму звичному робочому місці, чи опановувати нову професію, якщо їх відправили на заслужений відпочинок.

  Одразу зауважимо, що згідно з Конституцією України літні люди теж мають право на роботу. Тому в сфері праці забороняється будь-яка дискримінація щодо обмеження прав працівників-пенсіонерів. На Заході навіть придумали спеціальний термін для позначення цього негативного явища – ейджизм.
Можемо виділити декілька причин, чому люди похилого віку воліють працювати, вийшовши на пенсію:
  • Усі ми чудово знаємо і розуміємо українські реалії, тому прожити на мінімальну пенсію без додаткових фінансових надходжень просто неможливо;
  • Є категорія завжди активних людей, які просто не зможуть, скажімо так, всидіти на одному місці;
  • Також деякі пенсіонери працюють, бажаючи збільшити свій дохід, щоб онуків можна було побалувати, а не тільки щоб забезпечити себе усім необхідним. А кого ж іще балувати, як не власних онуків, чи не так?
  Звичайно, чимало пенсіонерів не можуть повноцінно працювати через незадовільний стан здоров’я. Але давайте поговоримо про деякі моменти, які стосуються робочого часу та умов праці, якщо пенсіонери мають можливість працювати, і здоров’я їм «дозволяє».
  Робочий час.
  Для працівників похилого віку встановлюється такий самий за тривалістю робочий день, як і для молодших за віком працівників. Щоправда, на прохання літнього працівника роботодавець може зменшити тривалість робочого дня (і робочого тижня), але в такому разі й оплата праці також зменшиться.
  Чи можна залучати таких працівників до роботи в нічний час? Так, можна, але працювати вночі, у вихідні дні або понаднормово можна тільки за їхньої згоди. І якщо їм не протипоказано за станом здоров’я.
  А як щодо умов праці?
  Якщо говорити про умови праці для літніх працівників, роботодавці зобов’язані поліпшувати їхні умови роботи: робоче місце цієї категорії працівників повинно обладнуватися технічними та іншими засобами, які спрямовані на збереження їхнього здоров’я та працездатності. Також люди похилого віку мають право звертатися в державну службу зайнятості, якщо прагнуть підшукати собі підходящу роботу. Спеціалісти Центрів зайнятості у звичному порядку повинні надавати літнім людям усі необхідні послуги з питань працевлаштування.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту