pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Когда работодатель проверяет рекомендательное письмо?

 Рекомендательное письмо – официально-деловой документ, который может предоставляться специалисту бывшим работодателем по факту увольнения. Это самое надежное подтверждение места вашей бывшей работы, полученных умений и навыков, профессионального опыта работы. Но как бы там ни было, не все работодатели обращают внимание на рекомендательное письмо и уж тем более тщательного его изучают. Почему это происходит и когда работодатель проверяет досконально рекомендательное письмо?

• докладніше

Й хочеться, й колеться: офісні працівники побоюються повертатися в офіси компаній

 За великим рахунком, карантин майже повністю знятий

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Уряд узявся захищати українських остарбайтерів


16 червня, Верховна Рада України прийняла, та ще й одразу, у першому читанні законопроект №2365 «Про захист трудових мігрантів та боротьбі із шахрайством при працевлаштуванні за кордоном». Ініціатива щодо прийняття закону надійшла від парламентаріїв із фракції "Слуга народу".

Законопроект, який було прийнято має захистити українських заробітчан від незаконних та зловмисних дій під час, коли вони намагаються працевлаштуватися за кордоном.

Зокрема, проект закону пропонує:

·         «заборонити компаніям, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, отримувати від громадян гонорари, комісійні та інші винагороди за ці послуги;

·         встановити адміністративну відповідальність за такі порушення (від 2 тис. до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 34 тис. до 85 тис. грн)».

Автори законопроекту одразу заявляли, що у разі прийняття такого закону в Україні має істотно зменшитися шахрайство у напрямку закордонного працевлаштування. Відомо, що переважна більшість «брудних» бізнесменів заробляють як раз на тому, що беруть наперед гроші з шукачів за вакансію, часто просто зникаючи з грошима або відправляючи людей незрозуміло куди.

Наразі, у випадку якщо компанія-посередник буде погано працювати, надавати шукачам невірну інформацію про існуючи вакансії та умови роботи, вона просто не отримає від роботодавця очікувану оплату. Саме цей законопроект, не лише значно підвищить якість надання послуг для населення, але й вбереже чимало українців від ризиків, що пов’язані з пошуками роботи за кордоном.

Проте, цього року український бюджет, завдяки пандемії коронавірусу в світі, очікує на значне зменшення грошових переказів з-за кордону від українців – заробітчан. За різними оцінками, таке зменшення має скласти від 20 до 30%. У грошах - це суттєвий мінус близько 2,5-4 млрд. доларів США. Та й це ще не все. Реальні цифри втрат можуть бути ще більшими.

Як вже повідомляло видання, кількість безробітних від початку карантину (12 березня - 15 червня) збільшилася на 154 970 персон.

Серед офіційно зареєстрованих тимчасово безробітних, кількість тих, хто отримує допомогу від держави по безробіттю, лише за минулий тиждень збільшилася на 15 000 осіб. Тож, станом на 15 червня цей показник мав позначку у 430 400 наших співгромадян.

При цьому до центрів зайнятості населення було надіслане 34 000 необхідних пакетів документів від підприємців, що очікують на оформлення грошової допомоги по частковому безробіттю. З цієї кількості, 16 000 надійшло від фізичних осіб-підприємців, що не використовують найману робочу силу.

Як стало відомо - на допомогу по частковому безробіттю державою було виділено 415 100 000 гривень. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту