pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Те, кому хорошо платят

 В Украине можно найти и другие, пусть не массовые, но профессии, способные обеспечить безбедное существование своих владельцев

• докладніше

Віддалена робота: роботодавці проти

 Підходи до такого формату роботи в усіх різні: хтось дозволяє найманому персоналу працювати з дому лише обмежений час

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Гендерна рівність і бізнес – поміркуємо на цю тему?


 Жінки, які займаються підприємництвом, які активно розвивають власний бізнес – в наш час це стає нормою. Активні і цілеспрямовані бізнесвумен поступово руйнують стереотипи, пов’язані з образом успішного підприємця, який донедавна відводився виключно чоловікам.

   Якщо говорити про нашу країну, станом на січень поточного року більш ніж 863 тис. жінок зареєстровані як ФОПи, і їхня кількість постійно зростає. Наприклад, в 2016 році частка жінок-підприємниць в процентному співвідношенні склала 44,8%, а в 2021 році – вже 46,6%.
   Але гендерні стереотипи настільки укорінені в нашому суспільстві, що сучасним жінкам не так уже й просто вибудовувати свої правила гри, адже бізнес і далі продовжує грати за чоловічими правилами. Приміром, за даними, наданими фондом «The Women’s Venture Capital Fund», переважна кількість інвесторів-чоловіків вважають за доцільне інвестувати виключно в компанії, якими керують чоловіки. І ця цифра чимала: аж 90%. А якщо говорити про присутність жінок у радах директорів компаній, їхня кількість хоч і зросла за минулі роки, але становить усього лиш 13%. В сфері високотехнологічних стартапів ситуація теж бажає кращого, бо й тут переважну кількість венчурних інвесторів складають чоловіки (93%).
   Але хіба це зупиняє жінок, якщо ми говоримо не тільки про нашу країну, а й окреслюємо глобальний масштаб проблеми? Звісно, що ні. Роки дискримінації за статтю відходять в минуле, і відвойовані позиції жінки, образно кажучи, не збираються віддавати чоловікам. Безумовно, у підприємницькій сфері немає статі, але кожна жінка, яка приходить в бізнес, ризикує зіткнутися з упередженим ставленням до себе з боку чоловіків. Мовляв, ти жінка, тому до твоєї думки прислухатися не будемо.
   Що ж, чоловіки, які притримуються такого світогляду, втрачають в особі жінок-бізнесвумен надійних партнерів, які мислять не гірше, ніж вони, які вміють приймати виважені стратегічні рішення нарівні з чоловіками. Як не крути, але чоловікам з упередженим ставленням до жінок доведеться змиритися з тим фактом, що століття дискримінації давно позаду. І що цікаво, жінки навіть мають деяку бізнес-перевагу перед своїми колегами-чоловіками. І знаєте, яку? Жінки навчилися опановувати не лише суто «жіночі» сфери діяльності. В 21-му столітті для них відкритий весь світ, в тому числі й бізнес, який в усі попередні століття вважався виключно прерогативою чоловіків.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту