pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Спеціальності, що можуть більше не побачити офісу

 Найбільш часто, у планах компаній залишити віддалено працювати, такі служби

• докладніше

Поради, щоб швидко працевлаштуватися

 Коли певний час перебуваєш на стадії безробіття, працевлаштуватися хочеться швидко і без проблем. Але як це зробити? Давайте розглянемо поради, які допоможуть швидко знайти роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чергове збільшення мінімальної зарплати в Україні


В Україні підвищено мінімальну заробітну платню. Це відбулося в грудні 2020 року.

Тож, наразі, з 1 січня вже поточного 2021 року, розмір мінімальної заробітної плати має збільшитися на 1 000 (одну тисячу) гривень та складатиме суму у 6 000 (шість тисяч) гривень за місяць роботи. Такі зміни закладено у державному бюджеті на поточний 2021 рік.

Ще одне підвищення заплановано урядом на 1 грудня 2021 року. Мінімальна заробітна платня збільшиться до 6 500 (шість тисяч п’ятсот гривень з відповідним переглядом витрат на оплату праці працівників бюджетної сфери.

Притому, як вже писав ресурс «ПРОПОНУЮ РОБОТУ», згідно даних опитувань для українців прийнятною є така заробітна платня, яка в 1,7 раз вище, ніж існуюча середня по країні.

У той самий час прожитковий мінімум, який встановлений з січня по червень включно, не змінився у порівнянні з груднем 2020 року, та наразі становить 2 189 гривень на місяць. З першого липня він був збільшений до 2 294 гривень, а з першого грудня - до 2 393 гривень.

Друге підвищення мінімалки у поточному 2021 році, спочатку було заплановане на липень цього року, однак, після численних консультацій з міжнародними партнерами Кабінет міністрів України вирішив відкласти його на грудень 2021.

До речі, протягом минулого 2020 року мінімальна заробітна платня підвищувалася двічі: перший раз з 1 січня, вона була збільшена з 4 173 гривень до 4 723 гривень, другий раз - з 1 вересня мінімальну зарплатню збільшено до 5 000 гривень.

В свою чергу, прожитковий мінімум з грудня 2019 по червень 2020 року складав суму у 2 027 гривень. З 1 липня він збільшився до 2 118 гривень, а з 1 грудня - до 2 189 гривень у місячному показнику.

Залишається сподіватися, що такі покращення не стануть черговим приводом для закриття низки компаній, бо останні просто не зможуть реально виконувати таку норму закону без підтримки держави. Також, слід сподіватися, що нововведення не призведе до ще більшого відходу «до тіні» ряду підприємств та збільшенню «тіньового» працевлаштування в Україні, яке, як відомо, вже давно є єдиною альтернативою для багатьох роботодавців утриматися на плаву.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту