pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Декілька слів про українські ФОПи

 За даними опитування та досліджень, найменша кількість реєстрацій нових фізичних осіб-підприємців була зафіксована рік потому

• докладніше

Додатковий заробіток: чиї послуги потрібні українцям

 Загалом, зростає попит й на послуги майстрів й ремонтників «будь-якого напрямку»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

У вакансії не вказано, яка зарплата – чи можна обернути це собі на користь?


 Роботодавці доволі часто грішать цих пунктом у вакансії. Тобто не вказують, скільки конкретно готові платити за ту чи іншу роботу, а обмежуються формулюваннями на кшталт «конкурентоспроможна з/п» або «розмір з/п залежно від досвіду (або ж обсягу виконаної роботи)». Чому вони так чинять і чи можна обернути це собі на користь?

Насправді тут можна виділити декілька факторів, які впливають на таке рішення. Наприклад, фактор конкурентності. Це спрацює у випадку, коли роботодавець, прагнучи залучити в свою компанію найкращих фахівців, на етапі співбесіди може запропонувати значно вищу зарплатню. Тож якщо ви чудовий фахівець у своїй справі, ви можете використати це собі на користь. Якщо ваші перемовини з роботодавцем на стадії працевлаштування виявляться успішними, ви «виб’єте» собі значну більшу зарплату, ніж ту, яка могла бути вказана в оголошенні.
Ще один важливий фактор – прагнення уникнути образ та непорозумінь з боку інших працівників, адже розголошення зарплат може суттєво похитнути командний дух серед працівників компанії. Крім цього, роботодавці схильні приховувати розмір з/п для ефективніших переговорів з кандидатами на вакансію. Зрозуміло, що у великому місті кандидат запросить значно вищу зарплату, ніж кандидат на аналогічну посаду – в невеликому місті чи сільській місцевості.
Крім того, якщо у вакансії роботодавець вказав розмір зарплати в межах певного діапазону, цілком очевидно, що кандидат заздалегідь «націлиться» на максимальну суму оплати праці. Зрозуміло, що найвища цифра вказується для найдосвідченіших кандидатів. В такому разі запитайте себе, які навички та вміння потрібно підтягнути, щоб мати змогу отримувати саме таку зарплату.
Однак чимало експертів сходяться на думці, що роботодавці отримують чимало переваг, коли не граються з кандидатами на посаду в «котика й мишку», а одразу вказують рівень зарплати. Річ у тому, що прозора зарплата сприяє встановленню довірливих стосунків між роботодавцем і його підлеглими. Окрім цього, прозорість оплати сприяє зменшенню гендерного розриву у зарплатах: адже, згідно деяких досліджень, жінки схильні менше торгуватися за розмір зарплати. Також роботодавець ризикує упустити дійсно достойного кандидата, який навіть не гляне на вакансію, у якій не вказаний розмір зарплати.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту