pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Шахрайські схеми під час війни – українці, будьте обачними

 В цій статті давайте поговоримо про людей, які займаються нечесною діяльністю, коли навколо так багато людей, яким потрібна допомога.

• докладніше

Незабаром роботи на Київщині побільшає – отримано перші кошти на відновлення зруйнованого житла

 Сьогодні, 25-го квітня, стало відомо, що в Київську область надійшла перша державна субвенція на ремонт житла. Сума чимала – 400 мільйонів гривень. На практиці це означає, що найближчим часом на Київщині зросте потреба в робочих руках, які займуться відновленням пошкоджених будівель.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що може дати волонтерство студентам?


   Для активної київської молоді, а також для не менш активних молодих людей у регіонах, завжди є можливість долучитися до волонтерських програм. Причому волонтером може стати кожен – було б тільки бажання змінювати своє місто в кращу сторону. У цій статті давайте поміркуємо, які переваги в подальшому може дати молоді волонтерський досвід.

   Можливість впливати.
    Волонтерські програми дають змогу діяти тут і зараз, не чекаючи затягнутих у часі реверансів від бюрократичної машини державних організацій. Молоді люди вчаться вибудовувати партнерські стосунки з місцевим бізнесом і владою, налагоджують співпрацю з іншими організаціями краю. Це потужний досвід і безліч нових соціальних контактів, настільки важливих і цінних у наш час.
    Особистісне і професійне зростання.
   Молоді волонтери постійно навчаються чомусь новому. Ви зможете прокачати і лідерські якості, і навички комунікації, а якась із волонтерських програм, можливо, цілком і повністю змінить ваше життя. Хтозна, а раптом ваш новий товариш по волонтерській програмі в майбутньому стане вашим надійним компаньйоном чи колегою по роботі? Світ іноді настільки тісний, що аж не віриться, що так може трапитися.
    Пошук однодумців.
  Батьки, інші родичі, друзі не завжди зрозуміють і тим паче підтримають ваше небайдуже ставлення до однієї з проблем кожного без винятку міста – безпритульних тварин, людей, які опинилися без даху над головою, прибирання сміття у паркових зонах і т.д. А волонтерські спільноти – це мережа однодумців, які поділяють однакові з вами погляди, які так само, як і ви, прагнуть допомагати рідному місту і розвиватися самому.
    Активна соціальна взаємодія.
  Ви погоджуєтеся із висловом, що добро не повинно бути тихим? Якщо так, ви вчитиметесь розповідати про добрі справи у соцмережах, а це також сприятиме залученню до волонтерських програм ще більшої кількості людей. Окрім цього, ви зможете долучитися до найкращих соціальних ініціатив, здобути цінний досвід.
   Отже, для активної молоді волонтерський досвід принесе чимало нових вражень та знайомств. А для когось, можливо, стане професійним трампліном. У будь-якому разі, беручи участь у волонтерських програмах свого міста, ви можете впливати на благоустрій рідного міста вже зараз, не чекаючи «завтра», – і тим самим будуючи країну, в якій кожен із нас мріє жити, вже сьогодні.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту